سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

آینده اپلیکیشن های موبایلی

7 آذر 1397 295 0 0

آینده اپلیکیشن های موبایلی

smsreson.info

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

در عصر پیشرفت تکنولوژی و فنآوری ، توسعه تلفن همراه در غالب  انحصار دو شرکت بزرک نرم افزار تلفن همراه : اندروید و اپل  است ، که تقریبا سهم مساوی از بیش از دو سوم بازار دارند . اما با افزایش تعداد دستگاه های تلفن همراه ، برنامه های HTML5 که در همه دستگاه ها کار می کنند ، برای کاربران ، جذاب تر از برنامه های توسعه دهندگان است . برنامه های اپل ، هرچند از لحاظ کیفیت بومی به نظر می رسد  اما این شکاف هنوز بسته است ، برخلاف  برنامه های که HTML5 به طور مداوم ، روابط خود را جهت در دسترس بودن برای کاربر بهبود میبخشد  . پس تفاوت بین برنامه های بومی ، مانند آنچه که  توسط  اپل  و  اندروید ارائه شده است  و برنامه های  وب  چیست ؟  چگونه توسعه  برنامه های  HTML5   میتواند  به شما در بهبود استراتژی های بازاریابی پیامکی کمک می کند؟

 

در حال حاضر ، فروشگاه اپل App فقط  شامل برنامه های اپل و آیفون است که همه آنها به طور کامل برای کار بر روی یک دستگاه دیگر باید کدگذاری شوند ، اما برنامه های وب با استفاده از کدگذاری  استاندارد مانند HTML5  ساخته شده اند که به آنها اجازه می دهد تا با هر پلتفرمی از هر مرورگر ، که  سازگار با استاندارد است ، استفاده کنند . این برنامه ها  به روی  اپل ، iPads ، اندروید ، Kindles و ویندوز کار خواهند .

 

 

* پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک شیراز ** پنل اس ام اس *

 

 

برنامه های وب نه تنها در هر پلت فرم کار می کنند ، بلکه ارزان تر و سریعتر از شرکتهای بومی ( اپل واندروید )  برنامه تولید می کنند . تنها دلیل این که برنامه های بومی هنوز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند این است که بخش توسعه دهنده اپل ، در مراحل اولیه به رقابت با سایر رقبا رفته است و برنامه های  فوق العاده ای را نسبت به نمونه مشابه HTML5 ارائه می دهد ،  ولی  این وضعیت برای مدت طولانی ادامه نخواهد یافت.

 

 

* اپراتور تبلیغات صوتی ** نمایندگی پنل پیامک ** تبلیغات صوتی *

 

 

یکی از دلایل اصلی توسعه برنامه های تلفن همراه نسبت به HTML5 و دیگر زبان های مبتنی بر استاندارد ، سهولت به روز رسانی با  منبع آزاد است . اکثر کاربران آیفون از عدم توانایی به روز رسانی برنامه خود ، در آخرین سیستم عامل  iOS  ناامیدی را تجربه کرده اند . از طرف دیگر ، برنامه های وب عملا هرگز  قدیمی نخواهند شد ، هر بار که یک کاربر از  یک وب سایت بازدید می کند ، آنها آخرین نسخه از سرور را بارگذاری می کنند . همین اقدام ساده بازدید از سایت به این معنی است که شما آخرین نسخه این برنامه را مشاهده میکنید.

 

 

قبل از اینکه برنامه های وب یک جایگزین واقع بینانه و جالب برای برنامه های بومی ارائه دهند ، یکسری از موانع برای غلبه بر این مسئله وجود دارد که یکی از مهمترین آنها ، رابط کاربری سخت افزاری موجود در  اپل است ،   تمام برنامه های iPhone،  با سخت افزار دستگاه یکپارچه  شده است که به کاربران امکان می دهد از GPS ، دوربین دیجیتال و قابلیت شتاب سنج استفاده کنند . در حال حاضر ، هنوز استفاده به این شکل برای برنامه های وب ایجاد نشده است .

 

 

* پنل پیامک ** نمایندگی پیامک ** پیام رسون *

 

 

یکی دیگر از دلایل استفاده بیشتر از اپل ،  پردازش پرداخت امن و آسان است که توسط فروشگاه App  ارائه شده است . درحال حاضر 400 میلیون حساب کاربری فعال در  iTunes  وجود دار د، هر کدام با جزئیات جداگانه ی کارت اعتباری ذخیره شده و خرید را برای مصرف کننده بدون زحمت  و آسان کرده است ، اما  برنامه های وب در حال حاضر سیستم پرداخت تلفیقی مشابهی ندارند . با این حال ، انتظار می رود که با گذشت زمان تغییر کند.

 

 

امروزه با تغییر و پیشرفت تکنولوژی مبتنی بر استانداردها ، برنامه های HTML6  احتمالا به اهمیت بیشتری دست می یابد و با ادغام استراتژی تبلیغات پیامکی و تبلیغات آنلاین با کاهش هزینه ها و بازدهی بالاتر ، پیشرفت و ترقی را درمقابل خواهید داشت .

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725