سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

با پنل اس ام اس اوج بگیرید .

17 بهمن 1397 547 0 0

با پنل اس ام اس اوج بگیرید .

 

smsreson.info

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروزه با بیشتر شدن سطح تجارت و بالا رفتن رقابت بین افراد برای فروش و ارائه خدمات خود ، بحث تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات حسابی داغ شده است ، راه های زیادی برای اینکار وجود دارد ، از جمله این روش ها :  بازاریابی شبکه ای ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی با تبلیغات در گوگل و ... اما  یکی از روش های کم هزینه و بسیار پر بازده  ، استفاده از پنل اس ام اس و ارسال انبوه پیامک به مخاطبان می باشد.

 

** پنل پیامک شیراز ** ارسال بلک لیست ** تبلیغات صوتی **

 

 

پنل اس ام اس چیست ؟

واژه اس ام اس را که همه با آن آشنا هستند اما پنل اس ام اس چیست . پنل اس ام اس یا پنل پیامکی نرم افزارهای تحت وبی هستند که به کاربر اجازه ارسال انبوه پیامک به مخاطبان خاصی که مد نظر دارند را می دهند. شما بعد از ثبتنام در سامانه و خرید پنل اس ام اس مورد نیاز خود و سپس با وارد شدن به سامانه پیام کوتاه مانند یک نرم افزار امکانات زیادی برای ارسال پیامک خواهید داشت.

اگر شما بخواهید برای افراد خاصی مثلا جوانان شهر شیراز یک پیامک تبلیغاتی ارسال کنید با یک گوشی این کار ماه ها زمان خواهد برد اما با استفاده از یک پنل اس ام اس شیراز شما به راحتی قادر خواهید بود به سرعت به تمامی شماره ها دسترسی و به آن ها پیامک ارسال کنید.

پنل اس ام اس شیراز ، بانکی از شماره های افراد ساکن شیراز را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار می دهد و شما قادر خواهید بود هم به صورت تکی و هم گروهی اقدام به ارسال انبوه پیامک کنید.

 

پنل پیامک شیراز چه امکاناتی را به شما می دهد ؟

اگر شما ساکن شیراز باشید و بخواهید خدمات خود را اراعه دهید نیاز به بانکی از شماره های افرادی هستید که ساکن شیراز هستند که یک پنل پیامکی شیراز این امکان را دارا می باشد.

ممکن است به محدوده خاصی از شهر شیراز بخواهید پیامک ارسال کنید مثلا به افرادی که نزدیک به فروشگاه شما هستند می توانید اس ام اس ارسال کنید.

 

روش های مختلف ارسال پیامک با پنل پیامک

یک پنل پیامکی به شما این امکان را می دهد که به چندین روش اقدام به ارسال اس ام اس کنید که به آن ها اشاره می کنیم .

 

ارسال پیامک منطقه‌ ای

ارسال پیامک براساس کد پستی و نقشه گوگل

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ارسال به شهر یا محدوده خاص 

ارسال پیامک به تفکیک مشاغل خاص

ارسال پیامک  bts

ارسال پیامک به دفترچه تلفن

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

 

ویژگی های یک پنل اس ام اس خوب

با تعاریفی که شد ، حتما به این نتیجه رسیدید که یک پنل اس ام اس باید امکانات کاملی داشته باشد بانک اطلاعاتی و شماره های معتبر به روز داشته باشد تا شما بتوانید به هر منطقه پیامک ارسال کنید.

 یک پنل پیامک خوب ، دارای رابط کاربری ساده ایست ، تا کاربران برای ارسال پیامک گیج نشوند.

یک پنل پیامک ، بایستی پشتیبانی خوب ،  قوی و کارآمد ، داشته باشد.

دارای گزارش گیری ، ازپیامک های ارسال شده باشد.

 

.ما اینجا هستیم تا شما را به  آرزوهایتان برسانیم 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725

..