سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

نظرسنجی SMS یا نظرسنجی پیامکی

1 اردیبهشت 1397 710 0 0

 

نظرسنجی SMS یا نظرسنجی پیامکی

پنل اس ام اس شیراز

اس ام اس یا پیامک های متنی

نظر سنجی اس ام اسی باعث تولید بازخورد ارزشمند از مشترکان شما می شود و به بهبود محصول یا خدمات شما و در نهایت به کسب و کار یا سازمان شما کمک میکند.

 

به آن به عنوان یک شکل ساده از تحقیقات بازار فکر کنید. با کمی حوصله ، می توانید نخستین پیامک نوشتاری خود را ارسال کنید و سریعا مزایای استفاده از آن را دریافت کنید.در  پنل اس ام اس ثبت نام کنید و امروز آن را امتحان کنید!

 

"نظرسنجی SMS یا اس ام اس نظرسنجی باعث می شود که بازده شما از مشترکین تان به طور ارزشمندی بهبود یابد، محصول یا خدمات خود را ارتقا دهید و در نهایت کسب و کار یا سازمان خود را رشد دهید."

 

مزایای سامانه اس ام اس

در اینجا چند مورد جالب که می توانید از یک پیامک کوتاه متنی انتظار داشته باشید آورده شده است.

بازخورد سریع - 90٪ از متون در عرض 3 دقیقه باز می شود، بنابراین شما می دانید که مدت زمان زیادی برای دریافت پاسخ ها لازم نیست منتظر بمانید.

مشارکت در مقیاس - مشترکان خود را با ارزیابی های متفاوت ازجمله  ارزیابی از طریق ورودی خود و ارسال نتایج نظرسنجی، شریک کسب و کار خود قرار دهید.

پاسخ های اتوماتیک - نظرسنجی پیام کوتاه خود را تنظیم کنید تا به طور خودکار یک متن تشکر برای هر فردی که شرکت می کند ارسال گردد . کارت ویزیت الکترونیک نیز از جمله موارد استفاده از پاسخ های اتوماتیک می باشد.

اطلاعات مقرون به صرفه - یک نظرسنجی اس ام اسی تنها چند ریال در هر متن برای شما هزینه دارد. واین واقعا مقرون به صرفه میباشد.

سادگی و راحتی در استفاده از پنل اس ام اس شیراز- مشترکین شما دوست خواهند داشت که چگونه می توانید یک نظرسنجی SMS انجام دهید. و شما دوست خواهید داشت که چقدر آسان می توانید از طریق پنل اس ام اس شیراز تمامی امور پیامکی خود و بازاریابی پیامکی و کارت ویزیت خود را مدیریت کنید.

نظرسنجی های پیام کوتاه با استفاده از پنل پیامک شیراز، در این پنل اس ام اس گزینه های چندگانه برای ارسال یک نظر سنجی SMS وجود دارد.

  • این برای تشویق افراد جدید برای عضویت در لیست بازاریابی اس ام اس شما استفاده می شود.
  • شما می توانید از آن برای برقراری ارتباط با مشترکین موجود خود استفاده کنید.

 

البته، شما همچنین می توانید یک نظرسنجی با نرم افزار اختصاصی پنل اس ام اس شیراز ایجاد کنید و سپس از یک پیام کوتاه قدیمی به طور منظم پیوند دهید. 🙂

 

اس ام اس نظرسنجی ایده

نیاز به برخی از ایده ها برای یک نظر سنجی SMS؟ در اینجا با چند فوریت به شما کمک میکنیم که شروع به کار کنید.

مراکز مذهبی - از احاد جامعه برای ورود به مجموعه و برنامه های فرهنگی خود دعوت کنید.

رستوران ها - دعوت به مشتریان برای رای دادن در مورد آیتم های مورد علاقه خود .

طرفداران مذهبی –تشویق جمع اوری پول و وسایل جهت برنامه های خیرخواهانه .

مراکز تفریحی - بازخورد و ایده های شرکت کنندگان پس از یک رویداد را جمع آوری کنید.

مدارس - ارسال بررسی رضایت شغلی به معلمان.

آماده شروع یک سرویسی SMS هستید؟ برای حساب رایگان پنل پیام کوتاه شیراز ثبت نام کنید و امروز اولین نظرسنجی خود را ارسال کنید.

برچسب ها: