سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

پنل پیامک دروازه پیشرفت

2 اردیبهشت 1398 307 0 0

پنل اس ام اس

 

 

پنل پیامک

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروزه همه ، با واژه اس ام اس یا پیام کوتاه و کاربرد آن ، آشنا هستند ، اما ، پنل اس ام اس چیست ؟ پنل اس ام اس یا پنل پیامک ، نرم افزارهای تحت وبی هستند ، که به کاربر ، اجازه ارسال انبوه پیامک ، به مخاطبان خاصی را که مد نظر دارند می دهند. شما بعد از ثبت نام در سامانه و خرید پنل اس ام اس مورد نیاز خود و سپس با وارد شدن به سامانه پیام کوتاه ، مانند یک نرم افزار ، امکانات زیادی برای ارسال پیامک خواهید داشت.

 

 

اگر شما بخواهید برای افراد خاصی و با یک گوشی ، یک پیامک تبلیغاتی ارسال کنید ، این کار ماه ها زمان خواهد برد ، اما با استفاده از ، پنل اس ام اس شیراز شما به راحتی قادر خواهید بود به سرعت به تمامی شماره ها دسترسی و به آن ها پیامک ارسال کنید.

پنل اس ام اس شیراز ، بانکی از شماره های افراد ساکن شیراز را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار می دهد و شما قادر خواهید بود،  هم به صورت تکی و هم گروهی اقدام به ارسال انبوه پیامک کنید.

 

پنل پیامک شیراز چه امکاناتی را به شما می دهد ؟

اگر شما ساکن شیراز باشید و بخواهید خدمات خود را ارائه دهید ، نیازمند شماره های افرادی هستید که ساکن شیراز هستند ، پنل پیامک شیراز ، این امکان را برای شما فراهم کرده است .

 

ارسال پیامک با پنل پیامک

پنل پیامک ، به شما این امکان را می دهد ، که به چندین روش اقدام به ارسال پیام کوتاه کنید ، که به آن ها اشاره می کنیم .

 

ارسال پیامک منطقه‌ ای

ارسال پیامک براساس کد پستی و نقشه گوگل

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ارسال به شهر یا محدوده خاص

ارسال پیامک به تفکیک مشاغل خاص

ارسال پیامک  bts

ارسال پیامک به دفترچه تلفن

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

 

ویژگی های پنل اس ام اس

با تعاریفی که شد ، حتما به این نتیجه رسیده اید که استفاده از سرویس پیام رسون ، باید بانک اطلاعاتی و شماره های معتبر به روز داشته باشد ،تا شما بتوانید به هر منطقه پیامک ارسال کنید.

 

 

 

ما در مجموعه پیام رسون شیراز ، بهترین ها را ، برایتان مهیا کرده ایم .

091649001298***07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه