سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

اختصارات پیامکی

28 آذر 1397 134 0 0

اختصارات پیامکی

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

با پیشرفت تکنولوژی ، توانایی کاربر برای برقراری ارتباط بیشتر و موثرتر شده است . پیام کوتاه و پیامک متنی به راحتی می توانند با استفاده از اختصارات مختلف ارتباط برقرار کنند ، که بسیاری از آنها هنگام ایجاد یک کمپین بازاریابی اس ام اسی مفید و کاربرد هستند . تعدادی از این کلمات با هم بررسی میکنیم :

 

** پنل اس ام اس ** پنل پیامک **

 

WBU

 

این اختصار ، مخفف "چه چیزی در مورد شما " وجود دارد ؟ و یک چشم انداز از کسب و کار و فرصت شغلی شما  را برای مشتریان  ارائه می دهد و با  دریافت بازخورد مشتری مشخص میکند که  چگونه آنها در مورد محصولات یا خدمات خاصی فکر می کنند یا در فکر چه چیزی هستند.

 

PLZ

 

این اختصار ، درخواست مشتریان برای ثبت نام برای یک برنامه یا خبرنامه است ، وقتی کلمه "لطفا" ،  قبل یا بعد هر درخواست باشد ، یک  بازخورد خوب را ارائه می دهد و این مهمترین مسئله برای کسب وکارهای کوچک است . به یاد داشته باشید هنگام استفاده از پیام کوتاه یا هر پلت فرم دیگر در هنگام برقراری ارتباط با مشتریان، "PLZ" را اضافه کنید.

 

** اپراتور تبلیغات صوتی ** پیامک صوتی **

 

WTG

 

این اختصار ،  مخفف "راه رفتن !" است . این گزینه به عنوان یک راه حل بازاریابی تلفن همراه عمل می کند که می تواند مشتریان را برای شرکت در  نظرسنجی ، ثبت نام برای یک سرویس خاص  یا به سهولت در خریدن یک کالا  به آنها ، اطلاع رسانی کرد .

 

BTW

 

این اختصار ،  مخفف "به هر حال" است که همه معنی آن را میدانند .  ارائه یک گزینه سرگرم کننده برای اعلام محصولات ، معاملات یا کمپین های جدید .  با این اختصار ، میتوان برای ارائه تخفیف و پیشنهادات خاص ، به این صورت استفاده کرد که : به مشتری میگویید که : در مراجعه و خرید بعدی ، شما 10 ٪ تخفیف ، هدیه خواهید گرفت .

 

PROPS

 

این اختصار ، یک راه ساده برای گفتن به کسی یا گروهی از افراد که "کار خوب" انجام دادند ، است . استفاده از این اختصار ، مطمئنا توانایی خلق کردن ، و جذب مشتریان را هنگام بازاریابی پیامکی در اختیار دارد . از این اختصار ، بیشتر سایت ها ، رسانه های اجتماعی ، و صاحبان مشاغل و کسب و کار ، برای جذب مشتریان وفادار ، نظرات مثبت کاربران  و لایک کردن فالوور ها  استفاده میکنند .

 

 

*** پنل پیامک شیراز ***

 

NP

 

این اختصار ، به مشتریان اجازه میدهد که بدانند ، با توجه به نیازهایشان ، هیچ مشکل و کمبودی  وجود ندارد . زمانی که مشتریان ، پیامک تبلیغاتی شما را باز میکنند با دیدن این دوکلمه اختصار. ، لذت خواستی را احساس میکنند .

 

این فقط تعداد کمی از اختصارات خنده دار و موثر در لغت نامه ی پیام کوتاه است ! یک یا چند مورد را به عنوان یکی از اجزای مهم بازاریابی تلفن همراه امتحان کنید و ببینید آیا این کار به کسب و کار کمک نمی کند؟

 

لذت جذب مشتری ، با تبلیغات پیام رسون

***09164900129***07137325725***

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه