سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

ارسال اس ام اس یا پیام های متنی

17 مهر 1396 212 0 0

ارسال اس ام اس یا پیام های متنی

ارسال اس ام اس یا پیام های متنی راه شما را برای گرفتن بازخوردی ارزشمند از مشترکانتان وهمچنین ارتقا محصول و خدمتتان و در مجموع رشد کسب و کار شما آسان می نماید.

مزایای ارسال اس ام اس تبلیغاتی:

در اینجا قسمتی از مزایای ساده ارسال انبوه پیامکی ذکر می گردد.

بازخورد سریع پیامک های متنی

بیش از 90 درصد اس ام اس های ارسالی در طول 3 دقیقه اول باز میگردد و در نتیجه شما نیازمند انتظار جهت گرفتن بازخورد نیستید و در مدت کوتاهی نتیجه ارسال پیامک انبوه خود را دریافت می نمایید.

مشارکت در نظرسنجی پیامکی:

به مشترکان خود از طریق ایجاد نظرسنجی و سهیم دادن آن ها در پاسخ ارزش دهید.

پاسخ های اتوماتیک اس ام اس

بخش منشی اس ام اس خود را فعال نمایید تا بلافاصله پس از شرکت مشترکانتان در نظرسنجی پیام تشکر برای آن ها ارسال گردد و پایبندی مشترکانتان به خود را با ارزش نهادن به آن ها افزایش دهید.

اطلاعات ارزشمند و مقرون به صرفه از طریق اس ام اس

شما با صرف هزینه ای اندک می توانید بینش و نیاز مشترکان خود را دریافت نمایید و در همان راستا جهت افزایش سود و رضایتمندی مشتریان خود قدم بردارید.

سادگی ارسال پیامک به معنای واقعی

در سامانه پیام کوتاه پیام رسان شما به سادگی تمام میتوانید از تمامی امکانات سامانه اس ام اس استفاده کنید و از منوی ارسال گزینه های متفاوت ارسال را در دسترس خواهید داشت و همچنین از امکانات هوشمند سامانه از جمله ارسال هوشمند و منشی پیامکی جهت جذب مشترکان خود استفاده نمایید.

سامانه پیامک شیراز پیام رسون در زمینه ارسال هوشمند و امکانات هوشمند سامانه قدم های مثبتی را برداشته است به طوری که شما براحتی میتوانید ارسال های هوشمند اس ام اس را به کاربران خود مدیریت نمایید و در جهت پیشرفت کسب و کار خود قدم های مثبتی را بردارید.