سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

استراتژیهای تبلیغات و بازاریابی تلفن همراه

29 اسفند 1397 196 0 0

بازاریابی و تبلیغات با تلفن همراه

 

 

پنل اس ام اس

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

تبلیغات پیامکی

 امروزه پرقدرت ترین ابزار موجود ، برای تبلیغات و بازاریابی  در دنیای تکنولوژی و فنآوری ، استفاده از تلفن همراه و کاربرد های بیشمار  آن و بهره وری به نحو احسنت از آن است . در این روش با استفاده از پنل اس ام اس و پنل پیامک ، اقدام به ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی کرده و  به دلیل اینکه فرستنده می‌تواند اطمینان حاصل کند ، که مخاطب خود پیام کوتاه شما را دریافت کرده است ، رایج‌ترین روش بازاریابی اس ام اسی می‌باشد.

 

بازاریابی برنامه‌ای

 در این روش بازاریابی ، با ایجاد یک برنامه کاربردی ، حول محور محصول یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارد با مخاطب خود ارتباط بر قرار می‌کند.

 

تبلیغات درون برنامه ای

 همان‌طور که در اکثر بازی‌های موبایل مشاهده کرده‌اید ،  در قسمتی از یک بازی یک پیغام تبلیغاتی به نمایش در می‌آید ، که این پیغام می‌تواند جای خود را به محصول یا خدمت مورد نظر شما بدهد ، البته یک نکته قابل ذکر است و آن اینکه اگر خود بازی مورد نظر را طراحی نکرده‌اید و قصد دارید این کار را به یک بازی که از قبل طراحی شده‌است بسپارید بهتر است این بازی مخاطبین زیادی داشته باشد تا اینکه تعداد افرادی که پیغام شما را می‌بینند افزایش یابد. این پیغام می‌تواند شامل آدرس سایت شما یا هر چیز دیگری باشد.

 

تبلیغات و بازاریابی  وب محور

 این روش ، شامل طراحی صفحات وب ، مخصوص تلفن همراه بوده که از اندازه خاصی پیروی می‌کند و شما میتوانید با ارائه اطلاعات و محتوای جذاب و گیرا و چگونگی نوع ارائه خدمات خود ، خیل عظیمی از مخاطب و مشتری را به سوی خود روانه سازید .

 

پیشنهادات ویژه

در این روش  ، شما میتوانید با ارائه چند ین کار ساده ، توجه عمده مخاطبین وکاربران را به خود جلب کنید :

** پیشنهادات خاص و ویژه

**  درصد تخفیفات  

** بن خرید

** کد تخفیف

و ...

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه ، پیشرو در امر تبلیغات و بازاریابی ، متفاوت ، از آنچه که دیده اید .

 

باما تماس بگیرید .

09164900129**07137325725