سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

اپلیکیشن پیام رسان همراه خدمتی دیگر از سامانه پیام کوتاه شیراز

15 آبان 1396 298 0 0

سامانه پیامک و نمایندگی پیامک شیرازسامانه پیام کوتاه شیراز افتخار دارد که در زمینه ی پیام کوتاه جزو برترین برندها و پرافتخارترین آنها قرار گرفته و اپلیکیشن جدید پیام رسان همراه را که در آن توانایی ارسال بی نهایت پیامک به صورت کاملاً رایگان رونمایی کند.

این اپلیکیشن اولین و بی نظیرترین برنامه در زمینه ی خدمات پیامکی در ایران و دنیاست که تا به حال نمونه ی مشابه ایرانی و خارجی از آن منتشر نشده و اولین سامانه ای که این اپلیکیشن را به صورت اختصاصی طراحی و توزیع کرده سامانه پیام کوتاه پیام رسون (شرکت اهورا اطلس فارس) است.

قابلیت های این نرم افزار ارسال پیامک آنلاین به کاربران و مورد استفاده ی آن شرکت ها و سازمان ها به ویژه مدارس و دانشگاه ها که خواستار ارسال پیامک به صورت جمعی و گروهی و همچنین ارسال به لیست سیاه هستند می باشد به طوری که قیمت نرم افزار به طور باور نکردنی 2 میلیون ریال سالانه و هزینه ی ارسال پیامک کاملاً رایگان خواهد بود ضمناً این نرم افزار هیچ هزینه ای برای کاربرانی که پیامک دریافت می کنند نخواهد داشت.

توانایی دریافت لیست شماره هایی که پیام را خوانده و آنهایی که پیام را نخوانده اند از توانایی های دیگر این نرم افزار است.

اپلیکیشن پیام رسان همراه برترین برنامه جهت هنگام سازی و ارتباط ویژه و بدون هزینه با کاربران و مشتریان شماست.

به زودی با اپلیکیشن پیام رسون ارتباط شما با کاربرانتان ساده تر و سریعتر خواهد شد.

افتخار ما کم هزینه ترین سامانه پیام کوتاه و پیشرفته ترین سامانه پیامک ایران بودن ماست.

تفاوت این اپلیکیشن با سیستم ارزش افزوده VAS چیست؟

در سیستم ارزش افزوده یا شارژ معکوس هزینه ی هر پیام ارسالی از مشترکانی که پیامک دریافت می کنند از 500 تومان تا 2000 تومان دریافت می شود اما در اپلیکیشن پیام رسان همراه هزینه ی ارسال هر پیام کوتاه کاملاً رایگان چه برای ارسال کننده و چه برای دریافت کننده خواهد بود و تنها هزینه و آبونمان سالانه اپلیکیشن از مشترک ارسال کننده دریافت خواهد شد.