سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

بازاریابی اس ام اسی برای رستوران ها و کافی شاپ ها

17 آذر 1396 504 0 0

کاربردهای-پنل-پیامک-برای-کافی-شاپ-و-رستوران-ها

 

بازاریابی اس ام اسی برای رستوران ها و کافی شاپ ها

 

*یک رستوران یک پرس غذا نیست.

گاهی اوقات، کسب و کار پررونق است. رستوران شما به صورت کامل پر است، آشپزخانه شلوغ است، و شما خوشحال هستید. از روی دیگر ... گاهی اوقات مانند اواسط هفته اوضاع مطابق میل شما نیست و مثل این است که شما برای کسب و کار گرسنه هستید.

بازاریابی پیام کوتاه به رستوران ها اجازه می دهد تا مشتریان جدید را جذب نماید، دقیقا هنگامی که به آنها بیشتر نیاز دارید.

با بازاریابی  SMS، شما تقاضای رفت و آمد مشتری را در اختیار خواهید داشت. با تنها چند کلیک، شما می توانید مشتریان خود را تحریک کنید، پیشنهادات پیامکی انبوه  را در بازه زمانی محدود و همچنین پیامک های انبوه ویژه هفتگی را که بلافاصله به دست آنها می رسد ارسال کنید.

در عرض چند دقیقه، انبوهی از گرسنگی را برای نیشگون گرفتن از کسب و کار خود خواهید داشت.

خط پایینی : بازاریابی پیامکی  به معنای درآمد بیشتر و همچنین مشتریان بیشتر برای رستوران شما است.

خب ... دقیقا تبلیغات پیامکی چیست؟ و چگونه می توانید از آن در رستوران خود با موفقیت استفاده کنید؟

بازاریابی متن پیام چیست؟

به عبارت ساده، استفاده از پنل پیامک شیراز جهت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است.

این یک راه آسان، موثر و ارزان برای رستوران هاست که محبوبیت زیادی در پیام کوتاه دارد، و درآمد شما و وفاداری مشتری را افزایش می دهد.

رستوران ها طرح های تخفیفی پیامکی تلفن همراه،تخفیف ویژه هفتگی، رویدادها و موارد دیگر را تبلیغ می کنند، همه از طریق پنل پیامک شیراز و ارسال تبلیغات پیامکی امکان پذیر می باشد.

به عنوان مثال شما بهترین پیتزا ها را تولید می کنید ، اما یک مشکل دارید. کسب و کار شما در تعطیلات آخر هفته رونق خوبی را داراست، اما مابین هفته کاملا مرده است. این یک مشکل است که بسیاری از رستوران داران با آن مواجه هستند: روزهای آهسته و زیان آور.

شما تصمیم می گیرد که اقدامی در مورد آن انجام دهید، بنابراین با پنل اس ام اس شیراز (پیام رسون) جهت ثبت نام تماس میگیرید. شما کلمه کلیدی رایگان ("نام رستوران خود را") ذخیره می کند و یک علامت را در پیتزا فروشی قرار می دهید:

 

"اس ام اس همه چیز را ساده میکند."

 

بعدا دوشنبه، درست قبل از ناهار، جو به سیستم سامانه پیام کوتاه پیام رسون وارد می شود و متن دلخواه خود را برای همه مشتریان پیتزا دوست  ارسال می نماید.

در عرض چند دقیقه یک جریان پایدار از مشتریان گرسنه که از طریق درب وارد می شوند، یک تغییر بزرگ را برای یکشنبه شما به وجود می آورند!

با هر هفته ی جدید، تعداد مشتری های بیشتری به پیامک ارسال پاسخ  می دهند و به سرعت توپ های برفی به سمت رستوران شما سرازیر می شوند.

در حال حاضر، پیتزا فروشی شما در روزهای اخر هفته و در طول هفته به طور کامل  تکمیل می شود، و  شما  درآمد بیشتری خواهید داشت و صدها مشتری وفادار که می تواند در هر زمانی آن ها را  به رستورانتان دعوت کنید.

 

 

"تنها چیزی که لازم دارید یک پیامک ساده است."

 

کمپین بعدی شما اینجا شروع می شود

چرا اس ام اس بازاریابی؟

متقاعد نشدید؟

 

در اینجا 7 دلیل بسیار مهم که چرا پیامک های انبوه متنی محیطی ایده آل را برای رستوران ها برای رسیدن به مشتریان بیشتر ایجاد میکنند مطرح شده است:

 

7 دلیل برای اینکه رستوران شما باید پیامک انبوه ارسال نماید و از پنل پیام کوتاه استفاده نماید:

 

1. پیامک های متنی محبوب هستند

 

همه مشتریان شما در حال ارسال اس ام اس هستند، چرا نباید برای آن ها پیامک انبوه فرستاد؟ 73 درصد از افراد جامعه به طور مرتب پیام های متنی را ارسال یا دریافت می کنند.

 

رستوران ها در موقعیت منحصر به فردی هستند که بتوانند از محبوبیت پیامک استفاده کنند: پیام کوتاه محبوب افراد جوان است. 97٪ از آنها به طور منظم اس ام اس ها را می خوانند. در واقع، پیام های متنی رایج ترین شکل ارتباطی برای افراد 15-24 ساله است.

 

چرا این یک معامله بزرگ برای رستوران هاست؟ از آنجا که بزرگسالان 18 تا 24 ساله بیشتر از هر گروه سنی دیگر غذا می خورند. به عبارت دیگر، آنها افرادی هستند که بیشترین و با ارزش ترین مشتریان شما هستند.

 

به زبان مشتریان با ارزش خود صحبت کنید: اس ام اس!

 

2. پیامک ها "خوانده شده به صورت تضمینی"

 

هیچ پیامکی به طور قطع ناخوانده نمی ماند. به همین دلیل است که نیویورک تایمز بازاریابی پیامک انبوه را در راهنمای کسب و کار کوچک خود ارائه می دهد، آن را به عنوان " خوانده شده به صورت تضمینی " عنوان می کند.

و مستندات ادعای خود را مطرح می کند: 97 درصد پیامک های  بازاریابی خوانده می شوند. برای برخی از رده بندی ها، میزان باز کردن ایمیل های بازاریابی معمولا 10٪ است. به سادگی هیچ راه بهتری برای رسیدن به مشتریان شما وجود ندارد.

 

3. متن ها فوری هستند

فقط این نیست که تمام پیامک ها خوانده شوند، بلافاصله خوانده می شوند. 90 درصد اس ام اس ها در عرض 3 دقیقه خوانده می شوند! این سرعت بسیار بیشتر از زمان تایپ کردن یک متن برای مشتریانتان است وراه هایی جدید برای بازاریابی را باز می کند.

 

این 3 دقیقه به شما امکان می دهد مشتریان را از طریق درب خود به سرعت بکشید، دقیقا زمانی که به آنها بیشتر نیاز دارید.

 

4. متن صمیمی است

چرا ما پیوسته تمام متون خود را، معمولا ظرف چند دقیقه، بخوانیم؟ از آنجا که بیشتر پیام های ما از طرف دوستان نزدیک، خانواده و علاقه های عاشقانه ما می آیند. یک صندوق ورودی متن، بر خلاف صندوق ورودی ایمیل، فضای منحصر به فرد و صمیمی است.

 

هنگامی که مشتریان شما اس ام اس های خود را می پذیرند، به شما بعنوان یک کسب و کار بدون چهره خوش آمد میگویند، شما را به عنوان یک دوست دوست دارند.

 

5. پیامک ها ها محرک هستند

 

متن به شما اجازه می دهد تا در هر زمان و هر کجا به مشتریان وفادار خود برسید. امروزه، تلفن های همراه عمدتا گسترش دهنده بدن ما هستند. آنها دائما در دست هستند. 90٪ بزرگسالان جوان حتی با گوشی های خود می خوابند!

 

بر خلاف کوپن های فیزیکی، منوها یا آگهی ها، مشتریان پیام خود را با خودشان در هر کجا که می روند، حمل می کنند. پیام کوتاه های شما به صورت یکپارچه در تلفن ذخیره می شود، هر زمان و هر جا که به آن نیاز دارید، در دسترس است.

 

6. متن ها مقرون به صرفه هستند

هزینه کمپین های تبلیغاتی پیامکی کم است - به اندازه 120 ریال برای هر متن و به خوبی سرمایه شما را بازگشت می دهد. بسیاری از رستوران ها پول نقد اضافی برای یک نقطه ی تلویزیون ندارند، در حالی که دیگران به یک آگهی کامل نیاز ندارند.