سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

بازاریابی و تبلیغات با پنل اس ام اس

26 دی 1397 284 0 0

بازاریابی و تبلیغات با پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

بازاریابی پیامکی یعنی ، ارسال پیام تبلیغاتی از طریق یک پیام نوشتاری کوتاه در قالب یک SMS به مشتری و به دلیل دسترسی گسترده افراد جامعه به گوشی تلفن همراه ، بازاریابی پیامکی یکی از ابزارهای های بازاریابی دیجیتال به حساب می آید.

 

 

** پنل پیامک شیراز ** اپراتور تبلیغات صوتی **

 


برخلاف فکر عموم ، بازاریابی پیامکی فقط ارسال پیامک های تبلیغاتی نیست ، بلکه در بازاریابی پیامکی شما به واسطه ارسال و دریافت پیامک می توانید یک ارتباط با مشتریان و کاربران خود ایجاد کنید و رضایت بیشتر آن ها را کسب کنید . یا اینکه مشتری جدیدی به دست می آورید . چنانچه اصول بازاریابی پیامکی را به درستی رعایت کنید ، این روش از موثرترین و ارزانترین روش های بازاریابی و رونق کسب کار است.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه اولین و مجهزترین سامانه پیامکی کشور با کتریت هزینه و بهترین کیفیت ارسال آماده  مشاوره و ارائه ، کلیه خدمات پیامکی به شما هموطنان عزیز میباشد.

 

بازاریابی پیامکی با پنل اس ام اس

بازاریابی پیامکی را قطعا نمی توان با در دست داشتن یک تلفن همراه و ارسال پیامک را شروع کرد ، ممکن است پیامک ها در مقیاس بالا و دارای پیچیدگی های زیادی باشد.

برای استفاده از بازاریابی پیامکی ، گزینه هایی مانند ، پنل پیامک ، نمایندگی پیامک ، پیامک صوتی و... موجود است ،  که مزایای بسیار زیادی دارند و امکانات فوق العاده ای در اختیار شما قرار می دهند.

به عنوان مثال می خواهید به تمام خانم های بالای 30 سال تهران پیامک ارسال کنید، این کار با پنل اس ام اس با بیشترین سرعت و کمترین هزینه انجام میشود.

مهمترین مزایای بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی از شیوه های نوین و کاربردی بازاریابی است و مزایای بسیار زیادی دارد که آن را به یکی از بهترین روش های بازاریابی تبدیل کرده است

از جمله مهمترین مزایای بازاریابی پیامکی را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

** ارسال سریع پیامک

** در مقایسه با سایر روش های بازاریابی ، ارسال پیامک از سرعت بسیار بالایی برخوردار است.

** با استفاده از پنل ا اس ام اس شما می توانید متن پیامک خود را تنظیم کرده و با زدن کلید ارسال ، پیامک های بی شمار خود را در زمانی بسیار کم به هزاران نفر برسانید .

** مشاهده سریع پیامک ها

** میانگین زمان تحویل پیامک به تلفن مخاطبان کمتر از 10 ثانیه است و همچنین نکته مهم تر این است که کاربران تلفن های همراه در طول روز چندیدن بار تلفن های خود را چک می کنند.

** ارسال پیامک بازاریابی ، ارزان و به صرفه

** ارسال پیامک ، یکی از ارزانترین و موثرترین استراتژیهای بازاریابی و تبلیغات است که بهذارتباط مستمر با مشتری می انجامد .

** تبلیغات پیامکی نه تنها هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت بلکه اگر شیوه صحیح آن را استفاده کرده باشید هزینه ارسال پیامک ها به سرعت به شما بر میگردد.

** ارتباط مستقیم با مخاطب ( ایجاد یک ارتباط دو طرفه )

تلفن های همراه تقریبا به طور دائم و در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعت شبانه روز همراه کاربران است بنابراین یک ارتباط مستقیم قوی را با بازاریابی پیامکی می توان  به وجود آورد.

و با استفاده از لیست مخاطبین خودتان و یا بانک شماره های پنل اس ام اس با تک تک گیرندگان پیامک ارتباط مستقیم ایجاد کرد.

 

 

** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت ** تبلیغات صوتی **

 

 

ما بیش از یک دهه از تجربیات خود را در چندین گزینه خلاصه کرده و اختیارتان قرار میدهیم ، قضاوت و تصمیم گیری به عهده خود شماست که کدام راهکار برای پیشرفت و ارتقاء کسب و کار شما بهتر است .

** سازگاری با انواع تلفن های همراه و سطح پوشش بالا

** دریافت پیامک ها توسط مخاطبین با هر نوع گوشی و سیم کارتی امکان پذیر است و این نقطه قوت بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی است.

** دریافت نظرسنجی ها پیامکی و بازخوردهای دقیق

** طبق تحقیقات ، 31 ٪ از مخاطبان به نظر سنجی های پیامکی پاسخ می دهند.

** بنابراین با استفاده از این امکان می توانید نتایج بسیار خوبی از مخاطبان و مشتریان خود به دست بیاوید.

** جذب مشتریان خودجوش

** در صورت جذاب بودن پیشنهادات و پیامک های شما از نظر مخاطبین ، پیامک های شما توسط آن ها باز ارسال  و بارها خواند می شوند.

موارد فوق ، قطره ای از دریای بیکران مزایا و فوائد استفاده از نمایندگی پیامک شیراز و پیام رسون در پیشبرد اهداف شما عزیزان است .

 

.برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید 

09164900129**07137325725