سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

بازاریابی پیامکی برای جهاد سازندگی و اعمال خیرخواهانه

29 دی 1396 197 0 0

بازاریابی پیامکی برای جهاد سازندگی و اعمال خیرخواهانه

برای اعمال خیرخواهانه ، مشارکت افراد خیرخواه همه چیز است. برای حمایت از کارهای حیاتی که افراد خیرخواه انجام می دهند، مهمترین مسئله فعال نگه داشتن حامیان در هر شبکه و مجموعه می باشد. خوشبختانه، یک راه وجود دارد که شما می توانید به تمام طرفداران خود بدون تاخیر و در چند ثانیه اطلاعات لازم را برسانید: بازاریابی SMS.

در حالی که این امر از طریق ارسال ایمیل کاری دشوار به نظر میرسد ، انجام آن بوسیله پنل ارسال اس ام اس کاملا راحت می باشد. در واقع، تحقیقات نشان می دهد که 90 درصد از پیامک ها در عرض 3 دقیقه خوانده می شوند! این بدان معنی است که شما میتوانید تقریبا بلافاصله از طریق متن به حامیان خود برسید. بازاریابی پیامک های متنی برای جهاد سازندگی به طور قابل توجهی می تواند به افزایش میزان کمک و حتی کمک های مالی کمک کند.

 

استفاده از بازاریابی متن برای جهاد سازندگی و اعمال خیرخواهانه

 • سازماندهی رویدادهای لحضه ای

از آنجا که پیام های متنی بصورت کاملا تظمینی باز شده و خوانده می شوند، بازاریابی اس ام اس راه بسیار خوبی برای سازماندهی رویدادها با اعضای خود مانند تظاهرات، کنفرانس ها و جلسات است. بدون نیاز به تکیه بر حالت های کندتر ارتباطات مانند ایمیل.

در دنیای جهاد سازندگی و اعمال خیرخواهانه ، هدف جمع آوری کوتاه مدت اعضا دشوار است. با بازاریابی پیامکی، می توانید با حامیان خود ارتباط برقرار کنید، تماس بگیرید و اقدام کنید و اطمینان حاصل کنید که اهداف سازمان شما را برآورده می کنند.

 • اشتراک افراد به لیست ارسال پیامک سازمان شما

ارسال متن و پیامک ساده ترین راه برای یک طرفدار بالقوه برای پیوستن به شما است. با اضافه کردن کلمه کلیدی پیامکی و یک شماره اختصاصی پیامک در مورد بازاریابی پیامکی خود، می توانید لیست مشترکین خود را در حین حمایت از اهداف سازمانی دیگر افزایش دهید.

آیا افراد نیازمند تجدید عضویت خود هستند؟ یا نیازمندید که اعضا یک پرونده یا رضایت نامه و ... را امضا کنند؟ یا برای داوطلب جدید ثبت نام کنید؟ با بازاریابی اس ام اس، می توانید یادآورهای پیامکی را برای وضعیت منحصر به فرد هر شخص سفارشی کنید.

چگونگی کارکرد پیامک انبوه متنی برای جهاد سازندگی و اعمال خیرخواهانه

با استفاده از پیام های انبوه متنی، آسان است که بلافاصله با اعضای خود تماس بگیرید. قبل از شروع ارسال پیام کوتاه، شما نیاز به شماره تلفن همراهان خود دارید. ممکن است پیچیده باشد اما ساده است.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کلمه کلیدی و شماره اختصاصی خود را ایجاد کنید. هنگامی که شما یک کلمه کلیدی را در سامانه پیام کوتاه شیراز ذخیره کرده اید، حامیان شما به منظور اشتراک باید کلمه کلیدی تعیین شده (به عنوان مثال "خیریه ......" یا "جشن عاطفه ها") به شماره اختصاصی شما (به عنوان مثال 500010706) ارسال کنند.

 

نحوه اشتراک و جذب هواداران به سازمان شما

در اینجا سه ​​روش آسان برای جذب  هواداران شما وجود دارد:

 1. از طریق ارسال پیامکارسال اس ام اس- ارسال پیام کوتاه

ارسال یک کلمه کلیدی به یک کد کوتاه تعیین شده، ساده ترین و رایج ترین روش برای انتخاب یک کمپین است. در حالت ایده آل، این کلمه کلیدی به سایر تلاش های تبلیغاتی وارد می شود و بخشی از کمپین های فعلی و سایر جنبه های گسترش سازمان شما را ایجاد می کند.

 1. از طریق وب

هنگامی که مخاطبان شما عمدتا آنلاین هستند، شما می توانید یک فرم را در وب سایت خود قرار دهید تا حامیان بالقوه بتوانند به لیست سازمان شما اضافه شوند. برای استفاده کنندگان از اینترنت، این یک راه مناسب برای ثبت نام است.

 

 1. واردات از طریق فایل

با استفاده از پنل اس ام اس پیام رسون، می توانید لیست شماره های موجود خود را به یک فایل اکسل یا تکست تبدیل نمایید، سپس لیست را به پنل پیام کوتاه خود آپلود کنید. این کار به شما اجازه می دهد که افراد خیرخواه را به طور یکپارچه به طرفدارترین متخصصان خود را اضافه کنند. (اما باید حتما رضایت آن ها را دریافت کنید.)

 

پنل اس ام اس شیراز را رایگان امتحان نمایید

بازاریابی متن هیجان انگیز است - اجازه دهید ما یک پنل پیامک آزاد برای سازمان شما راه اندازی کنیم!

ما برای شما طرح های ویژه ای از جمله

 • ارسال آنلاین با حداقل تعرفه 10 ریالی
 • پیامک انبوه"ارسال محور" با تعرفه حداقلی 70 ریالی
 • اپلیکیشن پیام رسون(برنامه آندروید تخصصی ارسال پیامک انبوه)
 • اپلیکشن پیام رسان آنلاین (برنامه آندروید تخصصی ارسال انبوه اس ام اس و هشدار های پیامکی قابل استفاده در سازمان ها و مجموعه های متفاوت از جمله بانک ها – موسسات مالی – آموزش و پرورش – مدارس- دانشگاه ها جهت اطلاع رسانی با تعرفه 10 ریالی ارسال پیامک)
 • اعطای نمایندگی به سازمان ها با شرایط ویژه و تعرفه های فوق العاده پایین متناسب با میزان ارسال شما به همراه کیفیت ارسال بالا
 • ارسال آنلاین همراه اول و ایرانسل با بانک شماره بروز و تفکیک  های مختلف افراد جامعه
 • امکان بومی سازی پنل پیامک انبوه مطابق میل شما
 • و هر روز با طرح های متنوع و جدید

کمپین بعدی شما اینجا شروع می شود.................

 

برچسب ها: