سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

برترین روشهای بازاریابی موبایلی

2 بهمن 1397 296 0 0

برترین روشهای بازاریابی موبایلی

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

بازاریابی موبایلی ، یک روش از بازاریابی است که به وسیله تلفن‌های همراه و گوشی‌های هوشمندصورت میگیرد. بازاریابی موبایلی یا  Mobile marketing  برای فروشندگان امکاناتی از قبیل : زمان ، مکان و اطلاعات خصوصی شده فراهم کند که باعث بهبود کالاها ، خدمات و ایده‌های شما می‌شود . اما برای انجام این کار چند روش های مختلفی وجود دارد که ما بهترین و موثرترین آنها را در اختیارتان میگذاریم :

 

 

** پنل پیامک شیراز ** پنل اس ام اس ** تبلیغات صوتی **

 

 

روش‌های بازاریابی موبایلی

 

**بازاریابی پیامکی

این روش از طریق ارسال پیامک صورت می‌گیرد ، به این دلیل که ، فرستنده می‌تواند اطمینان حاصل کند که مخاطب خود ، پیام را دریافت کرده است . این رایج‌ترین روش بازاریابی موبایلی می‌باشد.

 

**بازاریابی MMS

 این روش از طریق ارسال فایل فیلم یا عکس به مخاطب صورت می‌گیرد.

 

**بازاریابی برنامه‌ای

در این روش بازاریاب با ایجاد یک برنامه حول محور محصول یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارد ،  با مخاطب خود ارتباط بر قرار می‌کند.

 

 

** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت **

 

 

**بازاریابی درون بازی

 همان‌طور که در اکثر بازی‌های موبایل مشاهده کرده‌اید ، در قسمتی از یک بازی یک پیغام تبلیغاتی به نمایش در می‌آید ، که این پیغام می‌تواند جای خود را به محصول یا خدمت مورد نظر شما بدهد ، البته یک نکته قابل ذکروجود دارد و آن اینکه اگر خود بازی مورد نظر را طراحی نکرده‌اید و قصد دارید این کار را به یک بازی که از قبل طراحی شده ‌است بسپارید ، بهتر است این بازی مخاطبین زیادی داشته باشد تا اینکه تعداد افرادی که پیغام شما را می‌بینند افزایش یابد . این پیغام می‌تواند شامل آدرس سایت شما یا هر چیز دیگری باشد.

 

**بازاریابی موبایلی وب محور

این روش شامل طراحی صفحات وب برای موبایل بوده ، که از اندازه خاصی پیروی می‌کند و استاندارهای ویژه‌ای دارد.

 

 

 

** اپراتورتبلیغات صوتی ** پنل پیامک ** پیامک صوتی ** پیام رسون **

 

**کدهای  QR

  این کدها این امکان را به مخاطبین می‌دهند که به جای وارد کردن آدرس یک سایت ، با اسکن یک کد دوبعدی به یک صفحه از وب دسترسی پیدا کنند . طریقه استفاده از آن‌ها هم به این صورت است که ، شما می‌توانید این کدها را در صفحات وب ، بر روی کالای خود ، هدایا و بنرهای تبلیغاتی خود در سطح شهر استفاده کنید .

 

.ما اینجا هستیم تا بهترین ها را در اختیارتان بگذاریم 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725