سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

بررسی کلیک ( click-through rates(CTRs ) در ایام هفته

13 دی 1397 440 0 0

بررسی کلیک ( click-through rates(CTRs ) در ایام هفته

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

کاربران دستگاههای تلفن همراه در مقایسه با نرخهای کلیک (CTR) در تعطیلات آخر هفته ، بیشتر در معرض پیامک تبلیغاتی  قرار می گیرند . یافته های منتشر شده نشان میدهد ، که نرخ کلیک ، پس از تجزیه و تحلیل برخی از آگهی های تبلیغاتی 300 میلیون دلاری در ایالات متحده بین اوت و سپتامبر 2013 در 30 روز آخر 30 ٪ افزایش داشته است.

 

** پنل اس ام اس ** پنل پیامک ** نمایندگی پیامک **

 

بر اساس گزارش های ارسالی ،  حجم کلیک روی شنبه ها و یکشنبه ها یکسان است، در یک روز کاری ، حدود ساعت 6 بعد از ظهربه بعد ، افزایش می یابد . نرخ های کلیک در روزهای هفته کم و زیاد میشود و در طول شب تمایل به کاهش دارد ، اما انتخاب کردن در ساعت  11 شب ، نشان می دهد مردم صفحه نمایش تلفن همراه خود را قبل از خواب بررسی میکنند . تفاوت در استفاده از تلفن همراه و دسکتاپ و لپ تاپ ،  بسیار مشهود بوده است ، با استفاده از تلفن همراه در ایام هفته و به خصوص در روزهای هفته از ساعت 7 صبح تا 9 بعد از ظهر، و بررسی آمار و ارقام ، وضعیت نسبتا پایدار بود .

                                                                                                           

پس چرا آمار CTR  که با لپ تاپ و دسکتاپ انجام میشود ، در حال سقوط است اما این اتفاق برای دستگاه های تلفن همراه نمی افتد؟؟!! یک توضیح احتمالی این است که مردم در تمام طول روز از لپ تاپ های خود در محل کار استفاده می کنند و نمی توانند حتی به یکی از  تعطیلات آخر هفته هم فکر کنند . این اجتناب از لپ تاپ ها لزوما به گوشی های هوشمند ترجمه نمی شود ، زیرا مردم به طور کلی در هر زمان و هر مکان که باشند ، برای جستجوی هر کسی یا چیزی و یا هر سوالی که داشته باشند به راحتی از تلفن همراه خود استفاده میکنند و به نتیجه دلخواهشان میرسند ، یک تلفن همراه معمولا در تمام زمان ها آماده ی استفاده است ، در حالیکه مردم هنگامی که برای لذت بردن از تعطیلات آخر هفته باید در کنار خانواده باشند و خوشگذرانی کنند ، مجبور به نشستن و روشن کردن یک لپ تاپ یا دسکتاپ هستند.

 

** تبلیغات صوتی ** پیامک صوتی **  اپراتور تبلیغات صوتی **

 

یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه زمانی  موثر است که در مورد انگیزه های اساسی که باعث می شود مردم بر روی آگهی کلیک کنند ، تحقیق و بررسی انجام دهد و از آن به نفع خود استفاده کند . استراتژیست های بازاریابی می توانند از الگوهای CTR برای ایجاد کمپین های جذاب استفاده کنند که مخاطبان خاص را تامین می کنند. به عنوان مثال ، آیا مردم ، بر روی تبلیغات تعطیلات شرکت های مسافرتی در روزهای  شنبه  کلیک میکنند ؟ راه حل های بازاریابی تلفن همراه را ایجاد کنید که به مشتریان احتمالی چنین خدماتی را ارائه می دهد . در مورد افرادی که بر روی آگهی های جاذبه محلی کلیک می کنند ، در هنگام مرور ایده های سرگرم کننده ی آخر هفته در یک شب پنجشنبه یا جمعه چه می گذرد؟ بدون توجه به محصول یا سرویس ، یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه باید مخاطب هدف خود را دقیقا مشخص کند و چطور بهترین کار را برای آن انجام دهد.

 

اگر یک استراتژیست بازاریابی تلفن همراه هستید که به دنبال به حداکثر رساندن خروجی تبلیغاتی خود است ، شماره های CTR شرکت خود را بازبینی کرده و راهکارهایی را پیشنهاد کنید که مخاطبان، شما را در زمان خاص و در روزهای خاص هدف قرار دهند . درک زمانی ، یکی از پایه های موفقیت استراتژی بازاریابی تلفن همراه است! موفق باشید!

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725