سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

بستر نرم‌افزاری سیستم‌ پیام کوتاه

15 مهر 1395 2521 105 5

بستر نرم‌افزاری سیستم‌ پیام کوتاه یک بستر پیام‌رسانی موبایلی دوطرفه است که می‌تواند به طور خودکار برای یک یا چند گیرنده، پیام کوتاه ارسال نماید و برای ارائه انواع مختلفی از سرویس‌های پیام‌کوتاه با کمترین هزینه، کمترین زمان و بیشترین کارایی به‌کار رود. این بستر نرم‌افزاری چند کاربردی و عام منظوره است، بطوریکه افزودن کاربردها و سرویس‌های جدید با حداقل هزینه و تغییرات همراه است.

مشخصات بستر نرم‌افزاری سیستم پیام کوتاه

بستر نرم‌افزاری سیستم پیام‌کوتاه با برخورداری از قابلیت‌ها و امکانات برجسته و ممتاز، امکان ارائه سرویس‌های مناسب، ایمن و سودمند را برای مشتریان فراهم می‌آورد. برخی از این قابلیت‌ها عبارتند از:

 • مدیریت خط اختصاصی از طریق وب
 • عدم نیاز یه دستگاه gsm
 • ارسال منطقه ای بر اساس کد پستی
 • ارسال SMS تکی و گروهی.
 • ارسال به محدوده ای خواص از شماره ها
 • سیستم ارسال هوشمند پیام کوتاه
 • تعریف گروه های کاربری متفاوت  و دریافت اطلاعات ار فایل متنی .
 • قابلیت ارسال SMS با تعداد بالای ۱۰٫۰۰۰ عدد بصورت یکجا و با سرعت بیش از ۲۰۰۰ عدد در دقیقه!
 • امکان دریافت SMS.
 • امکان دسترسی به وضعیت SMSهای ارسال شده در بازه دلخواه.
 • امکان مشاهده و دسترسی به آرشیو SMSهای ارسالی.
 • امکان مشاهده و دسترسی به آرشیو SMSهای دریافتی.
 • امکان جستجو در SMSهای ارسال شده و یا دریافتی.
 • عدم محدودیت در تعداد SMS مورد نیاز جهت دریافت و ارسال.
 • واگذاری مالکیت ۱۰۰%  اختصاصی خط در طول مدت یکسال که قابل تمدید می باشد.
 • ارسال آرشیو پیامهای ارسالی و دریافتی به Excel
 • و . . .

سرویس ارزش افزوده پیام کوتاه

اگر سرویس پیام‌کوتاه را به عنوان سرویس پایه در نظر بگیریم؛ خدماتی که باعث شوند ارزش بیشتری برای پیام کوتاه نسبت به حالت پایه ایجاد شود، خدمات ارزش‌افزوده محسوب می‌شوند. این دسته از سرویس‌ها امکان برقراری تعامل با مشتریان یا گروه خاصی از افراد را در هر زمان، هر مکان و بصورت آنی برای شرکت‌ ها فراهم می‌کنند. یک سرویس ممکن است بر اساس معیارهای مشخص به مشتری ارائه شود مثل سرویس‌دهی براساس زمان‌های از پیش‌تعیین‌شده، رویدادهای تعریف‌شده و یا ارسال درخواست توسط کاربر نهایی. این سرویس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به سادگی امکان انسجام و تطابق آن با سیستم‌های عملیاتی موجود فراهم می‌شود. از طرفی ویژگی‌های منحصر به فرد این سیستم، کاربری و نگهداری آنرا تسهیل کرده است.

مخاطبان سرویس‌های ارزش افزوده پیام کوتاه

به ‌طور عمده این مخاتبین عبارتند از: شرکت‌ها ، سازمان‌های بزرگ و کوچک ، اصناف و اشخاص حقیقی و حقوقی ، مدارس و مراکز آموزشی و بصورت کلی کلیه مراکزی که از خدمات پیام‌رسانی به منظور اطلاع رسانی ،دریافت اطلاعات ، تجارت، مشتری مداری ، تبلیغات و مواردی از این قبیل استفاده می‌کنند و برای آن‌ها وجود رابطه مستقیم دوطرفه و سریع با مخاطبان دارای اهمیت بسیار است .

سرویس های ارزش افزوده

خدمات پیام کوتاه

استفاده از پیام کوتاه، آسان و لذت بخش است. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که برای برقراری ارتباط های کاری، خانوادگی، دوستانه و سایر موارد از این سرویس استفاده نکرده باشد. همین خاصیت، پیام کوتاه را به یکی از پراستفاده ترین سرویس های شبکه های تلفن همراه تبدیل کرده است، بطوریکه تعداد پیام های رد و بدل شده در روز گاهی از تعداد تماس های تلفنی برقرار شده نیز بیشتر می شود.

 امروزه در جهان، فراگیری پیام کوتاه، آن را به یکی از مؤثرترین ابزار اطلاع رسانی تبدیل کرده است. بعلاوه، با برقراری سیستم های مناسب نرم افزاری بر روی این سرویس، می توان استفاده های متنوعی از آن بعمل آورد.

با استفاده از فن آوری روز و با همکاری با شرکت های بزرگ سرویس دهنده پیام کوتاه و اتصال به مرکز پیام کوتاه شرکت مخابرات ایران (ITC SMSC)، اقدام به ارائه سرویس های ارزش افزوده پیام کوتاه نموده است.

 با نام تجاری خود مانند شرکت های بزرگ پیام ارسال نمایید ( بجای شماره پیام کوتاه که ممکن است تعداد ارقام زیادی داشته باشد با نام تجاری خود پیام کوتاه ارسال نمایید ، این امر موجب بخاطر سپردن نام تجاری شما در ذهن مخاطبان شما می شود )

نمونه هایی از این سرویس ها عبارتند از:

 - سرویس های اطلاع رسانی

- سرویس های اعلان واخطار

 - سرویس های اطلاع رسانی هوشمند

- نظرسنجی

 - برگزاری مسابقات

 - فرم های اطلاعاتی

 - سرویس منشی

معرفی مختصر :

 برای ارسال و دریافت SMS بر روی بستر اینترنت شما به یک شماره اختصاصی نیاز دارید. شماره های اختصاصی اهر اس.ام.اس با پیش شماره ۳۰۰۰۸۹۳۱ شروع شده و در ادامه به چند عدد دیگر ختم می شود مانند ۳۰۰۰۸۹۳۱۰۰۰۰۴۴٫ (امکان دریافت شماره های ۵ رقمی به بالا)

با دریافت یک شماره اختصاصی شما قادر به ارسال و دریافت SMS از طریق اینترنت خواهید بود و کلیه موبایلهای کشور قادر خواهند بود به شماره اختصاصی شما SMS ارسال کنند ، همچنین بوسیله این شماره می توانید به تمام موبایلهای کشور اعم از تالیا ، ایرانسل و همراه اول SMS ارسال نمائید.

آیا در جستجوی راهی برای شگفت زده کردن مشتری یا مخاطب خود هستید!

آیا دوست دارید خودتان از شماره های ویژه پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال کنید؟ و…

مهم نیست نامش SMS ، پیام کوتاه و یا پیامک باشد ! ما با استفاده از آن کسب و کار شما را وارد مرحله ی جدیدی می کنیم !

آیا می دانید ...

 می تواند فروش شما را متحول کند!

آیا دوست دارید همانند شرکتهای بزرگ با هزینه ای اندک پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال کنید؟

پیام کوتاه چیست؟

Short Message Services یا سرویس پیام کوتاه امکان مبادله پِیام‌هاِی متنِی از طرِیق دستگاههاِی تلفن همراه مِی‌باشد. اِین قابلِیت‌ که سروِیس پِیام کوتاه نام دارد نه تنها به‌طور مستقِیم مورد استفاده کاربران شبکه تلفن‌همراه قرار مِی‌گِیرد. بلکه باعث مِی‌شود تا بتوان خدمات متنوع دِیگرِی را نِیز از طرِیق دستگاههاِی تلفن‌همراه عرضه نمود. به اعتقاد تمامِی کسانِی که در پِیداِیش پِیام کوتاه در شبکه‌هاِی تلفن‌همراه نقش داشته‌اند موفقِیتِی که امروز براِی اِین سروِیس مشاهده مِی شود به هِیچ وجه در ابتدا قابل پِیش‌بِینِی نبوده‌است البته اِین موفقِیت را مِی‌توان از آن کاربران دانست ‌اگر قبول کنِیم که هر نسلِی از فناورِی‌ها ِیک‌ نقطه اوج دارد SMS را مِی‌توان نقطه اوج نسل پِیام رسانِی متنِی دانست. یکِی دِیگر از بزرگترِین کاربردهاِی بالقوه SMS استفاده از آن به عنوان روشِی براِی اطلاع‌رسانِی است.SMS مِی‌تواند براِی انتقال تمامِی اطلاعاتِی که از مقدار اطلاعات متنِی تشکِیل شده‌است استفاده شود.اطلاعاتِی نظِیر اخبار ورزش ِیا اطلاعات پرواز، اطلاعات هواشناسِی ، قِیمت سهام ، اطلاعات حسابهاِی بانکِی و تِیتر اخبار خبرگزارِی ‌ها از جمله اِین نوع کاربرد هستند.

امکان ارسال پِیام‌کوتاه Offline

با توجه به اِین امر که کارگزار پِیام کوتاه‌ها را در خود ذخِیره نموده و سپس ارسال مِی‌نماِید مِی‌توان پِیام کوتاه‌هاِیِی را نِیز به مقصد تلفن همراه‌هاِیِی که فعلاً در دسترس نِیستند را ارسال نمود.برخِی از مواردِی که منجر به در دسترس نبودن دستگاه تلفن همراه براِی تحوِیل پِیام مِی‌گردند عبارتند از وجود خرابِی در شبکه,خاموش بودن دستگاه تلفن‌همراه و ِیا پر بودن حافظه سِیم‌کارت در دستگاه تلفن‌همراه.

امکان عرضه خدمات برروِی SMS

می‌توان قابلِیت ارتباط با عناصر خارج از شبکه تلفن‌همراه را نِیز در سامانه پِیام‌کوتاه فراهم آورد.درنتِیجه با استفاده از اِین سروِیس مِی‌توان کاربردهاِی مختلفِی را به مشترکان شبکه سِیار عرضه نمود.به عنوان مثال مِی‌توان به خدماتِی مانند درِیافت و ارسال نامه‌هاِی الکترونِیکِی از طرِیق تلفن‌همراه,اتصال به اِینترنت از طرِیق تلفن‌همراه و بسِیارِی کاربردهاِی دِیگر اشاره کرد.اِین کاربردها با استفاده از سروِیس پِیام کوتاه داده‌هاِی خود را ردبدل مِی‌نماِیند.

تبلیغات از طریق SMS

 وقتی تبلیغات یک کمپانی از طریق بیلبوردها و یا تیزرهای تلویزیونی که تبلیغات همه گیر هستند، انجام می پذیرد عوامل بسیاری در گیرایی و اثرگذاری این تبلیغات نقش بازی می کنند، به عنوان مثال اثر گذاری تبلیغات از طریق بیلبورد و از طریق SMS را با هم مقایسه کنیم. وقتی یک بیلبورد تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالای گرافیکی و چاپ آماده می شود، اولین مساله محل نصب تابلو می باشد. محل های شلوغ و پر ترافیک، محل های متوسط نشین ، محل های متول نشین و … تمام اینها و حتی قیمت Standها در نقاط مختلف شهر در تامین این فاکتور مهم می باشد. فرض کنید، کمپانی محلی را که تردد و ترافیک بسیاری دارد، جهت نصب انتخاب نماید. پس از نصب، اثر گذاری تبلیغات به عواملی بستگی دارد که به آنها متغیرهای پنهان می گویند. این متغیرها علی رغم تاثیر مستقیم و بسزایی که در نتیجه عمل دارند هیچگاه قابل اندازه گیری نمی باشند.

سلیقه افراد و مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه در طول مدتی که تابلو تبلیغاتی شما در این محل پر تردد نصب است اثر بسزایی در توجه ابزار دارد. اثر طیف های زندگی مختلف به چشم افراد مختلف و مشکلات اجتماعی که باعث عدم توجه افراد به اطرافشان می شود گاهی باعث می شود از ۲ میلیون فردی که از جلوی یک بیلبورد تبلیغاتی رد می شوند ۱۰۰هزار نفر هم با دقت این تابلو را نگاه نکنند و حتی ناخودآگاه آنها نامی هم در ذهنشان نگه ندارند و…

حال آنکه وقتی از طریق SMS برای ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر پیام می فرستید چون این پیام وارد یکی از جنبه های شخصی فرد مخاطب شده است حتما متوجه آن می شود.

همانگونه که در سایر تبلیغات متداول امروز یا استفاده از هدایا و جایزه های تبلیغاتی در اثر گذاری آن تاثیر بیشتری دارد. تبلیغات از طریق SMS نیز اگر همراه با جایزه های تبلیغاتی باشد گیرایی بیشتری به همراه دارد و گاهی اوقات باعث می شود فرد مخاطب یک مبلغ برای کالای شما محسوب شود.

در تبلیغات از طریق SMS دست کمپانی بسیار باز خواهد بود تا حرکتهای نویی را در جهت معرفی خود انجام دهد. این صنعت تبلیغاتی نوین که گستره آن اگر نتوانیم بگوییم تمام افراد جامعه، ۹۰% افراد جامعه می باشد می تواند طبق سلیقه ها و بر اساس سن های مختلف مخاطبین باهزینه هایی کمتر از سایر تبلیغات طراحی شود. شاید در نظر اول هزینه این گونه تبلیغات از نظر کمپانی بالا باشد ولی بایک حساب سر انگشتی می توان دریافت که تبلیغات از طریق SMS هم کیفیت را شامل می شود و هم کمیت را و وقتی شما تبلیغات کمپانی خود را برای حتی ۱۰۰هزار نفر هم می فرستید مطمئنید که ۱۰۰ هزار نفر تبلیغات شما را دیده اند. حال از شما می پرسیم چند نفر مطمئنا بیلبوردهای تبلیغاتی شما را با دقت دیده اند؟

 چند نفر وقتی تیزرهای تبلیغاتی شما بین پربیننده ترین برنامه تلویزیونی پخش شده عصبانی نشده اند؟

بستر نرم‌افزاری پیام کوتاه

 این سیستم، یک بستر پیام‌رسانی موبایلی دوطرفه است که می‌تواند به طور خودکار برای یک یا چند گیرنده، پیام کوتاه یا نامه الکترونیکی ارسال نماید و برای ارائه انواع مختلفی از سرویس‌های پیام‌کوتاه با کمترین هزینه، کمترین زمان و بیشترین کارایی به‌کار رود. این بستر نرم‌افزاری چند کاربردی و عام منظوره است، بطوریکه افزودن کاربردها و سرویس‌های جدید با حداقل هزینه و تغییرات همراه است.

مزایای تبلیغات از طریق SMS

- تبلیغات مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد.

- شما از اینکه تبلیغات به طور حتم به دست مشتری می رسد اطمینان خاطر دارید.

- به دلیل کوتاه بودن پیام ها از خواندن تبلیغ توسط دیگران اطمینان خواهید داشت.

- تبلیغات از این طریق نیاز به طراحی پیچیده ندارد.

- از این طریق تبلیغات را می توان در آن واحد به افراد زیادی در فاصله زمانی کوتاهی فرستاد.

- با استفاده از سیستم مدیریتی که در اختیارتان قرار می گیرد، می توانید از آمار تبلیغاتی منتشره بدقت مطلع گردید.

- نسبت هزینه تبلیغات را با توجه به اینکه واقعا تبلیغ به دست چه افرادی رسیده است می پردازید.

سامانه پیام کوتاه پیام رسون