سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

تاکتیک های پنل پیامک

1 اردیبهشت 1398 251 0 0

 

تاگتیک های بازاریابی

 

 

 

 

 

پنل اس ام اس

 

 

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

امروزه استفاده از ، تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه و هدف قرار دادن مخاطب و موقعیت مکانی آن ، یک گام بسیار موفق است . استفاده از ، پنل اس ام اس و پنل پیامک و  با توجه به این که ، مصرف کنندگان در مقایسه با یک هدف غیر هدفمند بین 30 تا 300 % احتمالا بر روی یک تبلیغ جغرافیایی و موقعیت مکانی کلیک می کنند . میزان موفقیتی 58 % در طول سه ماهه اول به کار گرفتن و استفاده از نمایندگی پیامک  و تبلیغات پیامکی  را دارد   و این ، آماری دو برابری را نشان میدهد.

 

 

مصرف کنندگان و  مشتریان , هنگام ورود به فروشگاه یک برنامه را در دریافت می کنند و هنگامی که آنها وارد فروشگاه می شوند پیشنهادات شخصی را دریافت می کنند , چرا که فقط در زمان حضور آنها در فروشگاه , میشود  از استراتژی های بازاریابی تلفن همراه مبتنی بر میکرو مکان و ارائه پیشنهادات به  آنها استفاده کرد .

 

 

 

استفاده از IP   

اینکه ، کاربر را بر اساس IP ،  آدرس  خود تعیین می کند برای بازاریابان جذاب است , زیرا هیچ حریم خصوصی یا مسائل حقوقی را ارائه نمی دهد، زیرا به کاربران اجازه نمی دهد که انتخاب شوند. فرد مورد هدف نیست، فقط زیرساخت های ISP که در آن آنلاین هستند. محل سکونت به عنوان یک سرویس ، محسوب میشود و با استفاده از مکان با توجه به برج های تلفن همراه    به کاربر نیاز دارد ، که آن را انتخاب کند.

 

سه بعدی سازی  

 دستگاه های تلفن همراه را با استفاده از آدرس MAC و نقاط حساس بی سیم پیدا می کند . این دقیقترین و سریع ترین روش جغرافیایی نیست ، بعید است که به عنوان یک تاکتیک بازاریابی تلفن همراه مورد استفاده قرار گیرد.

 

کوکی ها

کوکی ها ، برای بسیاری از کاربران دسکتاپ اینترنت آشنا هستند . آنها لزوما اطلاعات دقیق را در مورد کاربران تلفن همراه ارائه نمی کنند ، زیرا ممکن است یک کوکی در یک مکان قبل از انتقال کاربر به مکان دیگری ثبت شود . کوکی ها اغلب توسط کاربران حذف می شوند .

 

موقعیت مکانی  

شبکه های مجاورت مبتنی بر مکان بسیار دقیق هستند ، زیرا عموما در فروشگاه عمل می کنند و می توانند کاربران را در فواصل دور از نقطه خرید هدف قرار دهند . این روش توسط فروشگاه های بزرگ و مراکز بزرگ مورد توجه قرار گرفته است  و به کاربرانی که انتخاب کرده اند ، تکیه می کنند و این  چیزی است که بسیاری از خریداران از انجام آن اجتناب می کنند.

 

 

 

ما بهترین ، روشها و ایده های بازاریابی و تبلیغات را در اختیارتان میگذاریم.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725