سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

تبلیغات هدفمند با پنل اس ام اس

7 آبان 1397 307 0 0

 

تبلیغات هدفمند با پنل اس ام اس

 

پنل اس ام اس

 

متن از پنل اس ام اس شیراز


اخیرا گزارش ها و آمار،‌ نشان میدهد که مصرف کنندگان از چندین دستگاه همزمان استفاده میکنند که در نهایت برای بازاریابی تلفن همراه مفید است . طبق نتایج ، بیش از 39 ٪ از مردم هنگام تماشای تلویزیون حداقل چند بار در روز از گوشی هوشمند خود استفاده می کنند ، تقریبا دو سوم از پاسخ دهندگان نیز گفتند: حداقل دو بار از تلفن همراه خود استفاده کرده اند  که آمار 85 ٪ را نشان میدهد.

 

این گزارش همچنین نشان داد که میانگین متوسط در طول سه ماهه دوم 2016 بیش از 46 ساعت در جلوی تلویزیون صرف می شود . این شامل زمان صرف بازی و تماشای دی وی دی ها بود و پنج ساعت دیگر در کامپیوتر صرف شد. با ترکیب خیره کننده این محرک ها  و استفاده از آن موفقیت برای  کمپین های بازاریابی موبایل واضح است.

 

ارسال انبوه سیمکارت ** ارسال بلک لیست ** نمایندگی پنل پیامک *

 

تلفن های همراه برای مردم سراسرجهان توسعه یافته ،  ضروری هستند . تلفن همراه ،  ارتباطات سریع و راحت را در سراسر کره زمین  فراهم می کند . نفوذ بازاربرای گوشی های هوشمند بیش از 50 ٪ است و نزدیک به 20 ٪ از خانه ها ، حداقل یک تبلت دارند . یک حرکت ضروری لازم است که بدانیم چگونه استراتژی های بازاریابی تلفن همراه می توانند در بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی به ما کمک کند.

 

 نکته قابل توجه  اینکه کاربران ( نوجوانان و بزرگسالان )  همزمان روی چند کارتمرکز میکنند : 

 1* تماشای تلویزیون

2* مرور وب با تلفن همراه

 کاربران تلفن همراه ، دسترسی 24 ساعته  به  موارد فوق دارند و  این یک امتیاز است که به کمپین های بازاریابی تلفن همراه اجازه می دهد تا به نقاط دسترسی چندگانه ، که ازطریق آن کاربران محتوای دریافت می کنند دسترسی پیدا کنند.

 

تقریبا نیمی ازکاربران در گروه سنی 45 الی 65  برای تحقیق  و پژوهش درموارد مختلف از گوشی های هوشمند خود استفاده میکنند.

 

استفاده می کنند . یک  استراتژی  راهبردی از پنل اس ام اس و پنل پیامک این است که بعد از شخصی سازی  پنل درخواستی ، اقدام به ارسال  هدفمند پیامک  میکند . این دو سیستم عامل می توانند در کنار هم به راحتی کار کنند ، با استفاده از پنل پیامک شیراز و اپراتورتبلیغات صوتی در جریان تبلیغات تلویزیونی و برعکس به راحتی خود و کسب وکارتان را به همه معرفی میکنید.

 

پیام کوتاه و پیامک صوتی  می تواند نقش بزرگی در نشان دادن آگهی ها و تبلیغاتی تلویزیونی به  بینندگان داشته باشد. تصور کنید ، شما یک پیامک متنی  را به لیست مشتریان خود ارسال میکنید و به آنها می گوئید "به تلویزیون نگاه کنید"،  سپس شما یک آگهی تبلیغاتی از خودتان به نمایش بگذارید ، خواهید دید که چه تاثیر عمیقی  درمخاطب دارد.

 

ممکن است که هر استراتژی ، به سمت استفاده از دستگاه های متقابل پلت فرم  تغییر کند که  یک سناریو هیجان انگیز برای مدیران بازاریابی است که به طور مداوم به دنبال راه هایی برای استقرار استراتژی های خود هستند . همانطور که معلوم شد ، کاربران عمده زمان خود را با تلفن همراه خود صرف میکنند ، از این رو تبلیغات و بازاریابی پیامکی یک روند و موج بسیار قوی را ایجاد میکند و میتوانید به راحتی روی  این موج سوار شوید و به اهدافتان برسید.

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

 

09164900129**07137325725