سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

تبلیغات و نکات استفاده از پنل اس ام اس

9 آبان 1397 145 0 0

تبلیغات و نکات استفاده از پنل اس ام اس 

 

 

پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

"من نیاز به زمان بیشتر دارم"، این جمله فراگیر ، در مناسبت های مختلف در سراسردنیا  شنیده می شود . با این حال، طی  چند سال گذشته و با پیشرفت در صنعت تلفن همراه ، ( "من + زمان" ) را در نوک انگشتان میلیونها انگشت در هر زمان و هر کجا قرار داده است .

به طور متوسط ، هر کاربر 864  دقیقه از ( "من + زمان" ) را بر روی دستگاه های تلفن همراه خود در هر ماه صرف می کند.

چند دقیقه طول می کشد ؟ با بررسی و مطالعات انجام شده ، آنچه ممکن است و شاید باعث تعجب شما شود این است که این زمان چطور صرف میشود ، طبق این مطالعات ، 68 ٪ از این زمان در خانه صرف می شود و برای بررسی ایمیل و یا صفحات اجتماعی است . بر اساس یک مطالعه جدیدتر تقریبا نیمی از تمام وقت با تلفن همراه وگوشی های هوشمند صرف شده است، زمانی را که مردم باید برای استراحت و یا سرگرمی صرف کنند با مسخره و اذیت کردن یکدیگر و دیگر کارها به پایان میرسانند . این فعالیت ها اغلب تماشای فیلم های خنده دار ، خرید و بازی کردن هستند.

شما فکر می کنید با این مدت زمان ، فرصت برای بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی مهیا میشود ؟ تبلیغات پیامکی در بخش کلیدی اثرگذاری تبلیغات ضعیف است ، زیرا اکثریت زمان هایی را برای ارسال در نظرگرفته میشود که یا مخاطب در حال استراحت است و یا  خارج از زمان اداری و در وقت خانواده است . بازاریابی و  انتشار محتوا در زمان غیر معمول ، نتیجه کاملا برعکس دارد .

 

* ارسال انبوه سیم کارت ** ارسال بلک لیست ** نمایندگی پنل پیامک شیراز *

* تبلیغات صوتی ** نمایندگی پیامک *

 

به تصویر بزرگتر از یک تلفن همراه ساده فکر کنید . با پنل اس ام اس و پنل پیامک یک حرکت فراتر از دیدگاه متعارف را شروع کنید ، اپراتورتبلیغات صوتی صدای شما را به گوش همه ( مخاطب و مشتری ) میرساند . پنل پیامک شیراز و نمایندگی پیامک شیراز با پیامک صوتی ، جهت  هماهنگی و ایجاد انگیزه و تعامل با مخاطب کارها را به راحتی خوردن یک لیوان آب میکند .

استفاده از جستجوگرها به تنهایی هم هزینه های بیشتردارد و هم اثرگذاری قابل قبولی ندارد ، پس میتوانید با پنل اس ام اس شیراز و جستجوگرها و ایجاد یا وب سایت ، کسب وکار موفق و پر رونقی داشته باشید .

یکی دیگر از مولفه های مهم موفقیت با تلفن همراه ، ایجاد محتوای جالب و جذاب ، مانند تصاویر و ویدیو است. مارک هایی که از این تاکتیک ها استفاده می کنند از چالش ها پیروز بیرون می آیند.

انگیزه های دیگری نیز وجود دارد . هدف قرار دادن ارتباطات برای سرمایه گذاری بر روی این انگیزه ها می تواند تعامل را افزایش دهد.

کاربران را از طریق سرگرمی و یا با درخواست نظرات خود از طریق تبلیغات رسانه ای متمرکز کنید. از پیام کوتاه و پیامک متنی  برای سایر سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و..... جهت دریافت بازخورد استفاده کنید .

سرویس پیامرسان برای ایجاد و جذب کاربر تلفن همراه خلاق تر و موثرتر عمل می کند ، زیرا کاربران تلفن همراه هر سه دقیقه یک بار از تلفن خود استفاده میکنند..

تا زمانی که اطمینان حاصل کنید که محتوای شما عالی است، باید پیام های خود را با دقت ایجاد کنید و به طور صحیح مطالب خود را به اشتراک بگذارید ، می توانید تبدیل به یکی دیگر از نرم افزارهای پرکاربرد تلفن همراه  شوید .

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

091649001296**07137325725