سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

تخفیفات و فروش پیامکی

12 آبان 1397 319 0 0

تخفیفات و فروش پیامکی

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 بسیاری از بازاریابان و شرکتهای تبلیغاتی ، هنگام طراحی یک کمپین پیام کوتاه ، برای ارائه کدکوتاه و بن تخفیف به مشتریان و مخاطبین خود هیچ ایده ونظری ندارند روش هایی مختلفی برای ارائه خدمات و پیشنهادات به مخاطب و مشتری وجود دارد ، بنابراین لازم است که نوع درخواستی را که مشتریان ترجیح می دهند تعیین کنید. ممکن است بین مشتریان این نوع درخواست متفاوت باشد ، یا ممکن است یک کارآزمایی خاص در صنعت باشد.

در نظرسنجی اخیر مشخص شد که بن های خرید دارای تخفیف ویژه بیشتر درمیان مصرف کنندگان جوان مورد استقبال قرار گرفت و با آمارگرفته شده 68 ٪ آنها این نوع بن خرید را پسندیده و آن را ترجیح می دهند. پس از آن ، ارائه هدیه خرید ( اشانتیون ) از طریق خرید مستقیم ، به وضوح موثرتر از درصد تخفیف است.

 

* پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک ** نمایندگی پیامک *

* ارسال انبوه سیم کارت ** ارسال بلک لیست ** تبلیغات صوتی *

 

اما بیشتر از نوع تخفیفی که پیشنهاد می دهید ، استقبال و در نظر گرفته می شود . قالب بندی بن تخفیف و کد کوتاه و ارائه آن با پنل اس ام اس و پنل پیامک به مخاطبین بسیار مفید بوده و از آن استقبال می کنند . مخاطبان شما می توانند لیست پیامکی ، درخواست و ثبت سفارش و بازدهی را برای شما  بی اندازه افزایش دهند.

مهمترین مسئله این است که ، پیامک متنی خود را کوتاه نگه دارید. هنگام ایجاد و ساخت پیام کوتاه ، اطمینان حاصل شود که پیام به صورت مختصر باشد ، همچنین اطمینان حاصل کنید که کلیه دستورالعمل های مربوط به نحوه استفاده از کدهای کوتاه و کلمات کلیدی را  برای بازخرید کالا را داشته باشد. استفاده از زبان شخصی و اجتناب هرگونه هزینه سازی اضافه و نوع لحن برخورد و استفاده از تکنولوژی روز برای  درک و فهم راحتتر جوان  بسیار مهم است ، هنگام ارائه خدمات و صحبت کردن ، خیلی عامیانه و تخصصی ، و دوستانه و بدون استفاده از متن های حفظی و کلیشه ای با مخاطب و مشتری روبرو شوید ، زیرا با این هم وجهه کاری شما بالا میرود و هم نام تجاری شما را ارزان و کم ارزش نشان نمیدهد.

با اپراتور تبلیغات صوتی و پیامک صوتی ، محصولات و نوع کسب وکارتان را با شروع نام تجاری و نوع ارائه خدمات و پیشنهادات ویژه برای مخاطبین ومشتریان خود به نمایش دربیآورید ، اطمینان حاصل کنید که پیشنهادی که میدهید به نحوی باشد که در شخص مقابل ایجاد انگیزه کند . به یاد داشته باشید ، گوشی های هوشمند ابزارهایی هستند برای لذت بردن فوری ،  کد کوتاه ، کلمات کلیدی ، بن تخفیف و متن ارسالی  شما باید این تقاضا را برای ارزش گذاری فوری  منعکس کنند.

با مخاطبین و مشتریانتان طوری رفتار کنید که احساس خاص بودن ، به آنها دست بدهد .  این توصیه ی منحصر به فرد است که  شروع کار و تجارت را بر پایه صداقت و راستی بنا کنید ، به همان شیوه که در تعاملات واقعی در دنیای واقعی با مشتری ها در راستای ایجاد اعتماد و وفاداری گام برداشته میشود. ، نوع ارائه خدمات و پیام های ارسالی باید سعی در رسیدن به هدف شما را داشته باشند . استفاده از کلمات کلیدی زیر بسیار مفید و کارساز است:

مختصر

خوش آمدی

ساده

مارکدار

شخصی

شما میتوانید برای بازدهی و بازخورد  بیشتر از کلمات کلیدی استفاده کنید.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725