سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

تخفیف پنل پیام کوتاه شیراز

6 تیر 1396 946 0 0

تخفیف سامانه پیام کوتاه شیراز

 

سامانه پیام کوتاه شیراز (پیام رسون) به مناسبت عید فطر، ضمن تبریک این عید سعید خدمت همه دوستان و کاربران گرامی به عنوان اولین و بزرگترین ارایه دهنده سامانه ارسال پیام کوتاه در شیراز و جنوب شرکت اقدام به ارائه تخفیفات ویژه فروش پنل های پیامکی به مدت زمان محدود تا تاریخ 1396/04/15 نموده است.

 

همانطور که میدانید با پیشرفت روز افزون دنیای دیجیتال و همچنین استفاده روز افزون از سایر بستر های دیجیتال نظیر تلفن همراه و رایانه شخصی،به صورت واضح مشخص میباشد که بهترین راه ارتباط و تبلیغات اثر گذار بر روی اقشار مختلف جامعه فضای مجازی می باشد.

علاوه بر این قسمت اعظم جامعه امروزی ما را جوانان تشکیل میدهند که از این قشر، نزدیک به 90 درصدشان  از لوازم الکترونیک نظیر تلفن همراه و رایانه استفاده می کنند پس بهترین شیوه تبلیغات پر بازده تبلیغات مبتنی بر پیامک می باشد. از این رو پنل پیامک شیراز (پیام رسون) شما را در این راه تا رسیدن به هدف و افزایش درآمد یاری می نماید.

از طرفی این بخش یکی از بخش های پربازده جهت فعالیت جوانان به صورت نمایندگی پیامک شیراز و مابقی شهرستان ها برای شرکت اهورا اطلس فارس می باشد.

تخفیف های پنل های پیام کوتاه شیراز به صورت زیر ارائه گردیده است.

نمایندگی پیام کوتاه به میزان 20% تخفیف

سامانه پیام کوتاه طلایی  به میزان 10% تخفیف