سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

تکنولوژی تبلیغات مکانی

14 آبان 1397 327 0 0

تکنولوژی تبلیغات مکانی

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

به تازگی یک شرکت بازاریابی ، یک ابزار تبلیغاتی جدیدی راه اندازی کرده است که می تواند به طور دقیق ، تاثیرات کمپین های  بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی را به شکل گسترده ای بررسی و مکانیزم آن را اندازه گیری کند. این ابزار و مکانیزم جدید را "شاخص تبدیل موقعیت مکانی" نامگذاری کرده اند ، این مکانیزم با برسی و اندازه گیری ، مشخص میکند که افرادی که در صبح یک پیامک تبلیغاتی و پیامک متنی  را دریافت کرده اند بعد از ظهر در یک محل فروش خاص حضور داشته اند.

به  نظر می رسد ا بزار و  متریال (   LCI  جی  و یا یر  ) ،  اولین ابزار اندازه گیر ،  بازده و راندمان استفاده از پنل اس ام اس و پنل پیامک  است که تاثیرات واقعی بروی کمپین های تبلیغاتی را دارد . این یک پیشرفت بزرگ برای صنعت بازاریابی پیامکی و تبلیغات صوتی است که از لحاظ تاریخی ، مشکلات و سختیهای چگونگی ارائه خدمات باکیفیت و ایجاد تعامل کارمد  با مخاطب و مشتری را برطرف میکند.

 

* پنل پیامک شیراز ** اپراتور تبلیغات صوتی ** نمایندگی پنل پیامک *

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه از سیستم موقعیت یاب خود استفاده می کند که می تواند مشتریانی که آدرس و موقعیت مکانی شما را ندارند را دقیقا  از روی موقعیت جغرافیایی آنها شناسایی و مختصات و مسیر مشخص را برای آنها ارسال کند و آنها به راحتی و بدون فوت وقت  به فروشگاه شما برسند. با استفاده از قدرت موقعیت جغرافیایی ، سیستم تضمین می کند که تمامی بازدید کنندگان فروشگاه بعد از اتمام کار و خریدشان ، نقش ویزیتور و بازاریاب  را برای شما خواهند داشت.

 

* ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت ** نمایندگی پیامک *

 

در اینجا کار تکنولوژی بسیار چشمگیر است ، میلیاردها ، تگ مکان ، نشان دهنده الگوهای رفتار مصرف کننده طبق روال روزانه خود و ارائه دیدگاه های ارزشمند و لیستهای هزینه هستند . با گذشت زمان ، داده ها لازم برای ایجاد یک پروفایل شخصی ایجاد می شوند. اگر، به عنوان مثال، یک کاربر تلفن همراه به طور منظم از استراحتگاه ها و پارک های تفریحی بازدید می کند ، احتمالا والدین آنها به همراه او هستند ، این اطلاعات  می تواند ، برای ارسال هدفمند پیامک اطلاع رسان به پدر و مادر و همچنین تبلیغات هدفمند مورد استفاده قرار گیرد. نمایندگی پنل پیامک شیراز و پنل اس ام اس شیراز  با توجه به فصل ها  خود را تنظیم می کند ، که باعث افزایش عرضه و تقاضا و همچنین افزایش مشتری در فصل تعطیل میشود.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

.ما این توان را داریم تا با ارائه بهترین خدمات پیامکی و تبلیغاتی صدای شما را به گوش همه برسانیم

*برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید*

09164900129**071373257