سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

رشد در بازاریابی پیامکی

16 آبان 1397 347 0 0

رشد در بازاریابی پیامکی

 

پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

بازار تلفن همراه در حال گسترش است که به افزایش چشمگیری در جستجوی تلفن همراه فعالیت های وب منجر شده است.

نتایج جستجو با تلفن همراه از جستجوهای ثابت اینترنتی متمایزتر است ، نسبت زیادی از جستجوهای تلفن همراه ، مبتنی بر مکان بهینه شده است و همچنین ، ویژگیهای کلیک به تماس در تبلیغات تلفن همراه بیشتر شده است.

با وجود رشد در جستجوی خاص تلفن همراه ، جستجوهای دسکتاپ کاهش یافته است، که به این معنی است که تبلیغات با پنل اس ام اس و پنل پیامک بسیار پررونق است. جستجوی تلفن همراه به طور فزاینده ای در حال افزایش است، زیرا استراتژی های بازاریابی تلفن همراه پیچیده تر و مورد پسند کاربر است. گوگل پیش بینی می کند که جستجو در تلفن همراه طی چند سال آینده دسکتاپ را کاملا پشت سر میگذارد.

مطالعات بی شماری از پیش بینی گوگل پشتیبانی می کند. طبق گزارش ها ، هزینه های جستجوی موبایل در سال گذشته 132 ٪ افزایش یافته است. به طور کلی، تبلیغات اس ام اسی  و بازاریابی پیامکی به میزان 30 ٪  کل هزینه در سه ماهه دوم سال 2016 و16 ٪ هزینه های دیگر با گوشی های هوشمند بوده است.

 

 

* پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک شیراز ** تبلیغات صوتی *

* پیامک صوتی ** ارسال انبوه سیم کارت ** ارسال بلک لیست *

 

 

تحقیقات نشان می دهد که 50 ٪ از کاربران تلفن همراه از ابتدای فرآیند جستجو ، از تلفن همراه خود استفاده می کنند و 31 ٪ از آنها در طول فرآیند از تلفن همراه خود استفاده می کنند. همان مطالعه نشان داد که یکی از سه گوشی هوشمند کاربران به طور خاص برای اطلاعات تماس : مانند راهنمایی ها و شماره تلفن ها و موقعیت مکانی جستجو میکنند.

یک تحقیق نشان داد که تعداد کل جستجوگران با استفاده از تلفن های همراه از مارس 2016 تا دسامبر 2016، 40 ٪  افزایش داشته است . یک شرکت تحلیلی، پیش بینی گوگل را تکرار کرد و ادعا کرد که جستجوهای تلفن همراه تا سال 2016  به دسکتاپ برسد.

بنابراین چه چیزی در تبلیغات پیامکی و بازاریابی اس ام اسی اهمیت  دارد؟ تبلیغات پیام کوتاه  با جستجوی تلفن همراه هماهنگ است تا کاربران را به تجربه شخصی آشنا کند. بیش از نیمی از تمام کسب تجربه خرید از جستجوی تلفن همراه در عرض یک ساعت اتفاق می افتد ، که نشان میدهد استفاده از نمایندگی پیامک و اپراتور تبلیغات صوتی بازده ای و بازخورد فوق العاده ای خواهد داشت.

بازاریابان باید پیشنهادات متداول و تخفیفات را با تبلیغات پیامکی ارسال کنند تا  مصرف کنندگان انتخاب کنند و حساس شوند. همانطور که سرعت زندگی مصرف کننده سریعتر  با تلفن همراه هم مسیر می شود ، استراتژی های بازاریابی باید با همین هدف در ارتباط باشند.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09174900129**071373257258