سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

سیر حرکتی تکنولوژی به سمت موبایل

3 دی 1397 261 0 0

سیر حرکتی تکنولوژی به سمت موبایل

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

در مطالعات بازاریابی جدید تلفن همراه به افراد مسن تر ، به عنوان سریع ترین جمعیت برای استفاده از تلفن همراه و رسانه های اجتماعی اشاره کرده اند . براساس گزارش ها ، به رغم این مفهوم که رسانه های تلفن همراه تنها توسط نوجوانان و افراد 20 تا 35 ساله استفاده می شود ، اما  مصرف کنندگان بین  45 تا 64 ساله را بیش از سایر گروه های سنی ، جذب می کنند.

 

شرکت ها ، از افزایش افراد مسن ، در استفاده از تلفن همراه بیشتر و زودتر آگاه می شوند و می توانند از این اطلاعات برای ایجاد مبارزات بازاریابی موثر تلفن همراه استفاده کنند.

 

** پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک شیراز **

 

اشتباهات

 

بسیاری از تصورات پیرامون بزرگسالان و استفاده از تلفن همراه
و رسانه های اجتماعی ، مانند: فیس بوک یا توییتر و این ایده که آنها به ندرت می دانند که به چه دردی میخورند و فایده  کار کردن با یک گوشی هوشمند چیست ، کاملا یک تصور اشتباه و غلط است . با این حال ، این حقایق دروغ نیست : علاوه بر یافته های
یک مطالعه جدید و با بررسی 31،779 مصرف کننده در 31 کشور مختلف ،  افراد مسن تر را به عنوان دلیل اصلی رشد در سایت های رسانه های اجتماعی  تشخیص داده اند . این  شامل فیس بوک ، Google+ ، توییتر و واتس اپ است . این بررسی  به اندازه کافی برای تبدیل تصورات غلط در مورد بزرگسالان سالخورده و استفاده از بازاریابی پیامکی  وسوسه کننده است .

 

بزرگسالان سالمند و کسب و کار شما

 

استقبال از آمار در مورد افراد مسن بسیار سودمند است ، زمانی که استراتژی های بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی ، طغیان می کنند ، و فرصت هایی را فراهم می کند که  ، قبلا برای کسی ایجاد نشده است . به عنوان مثال ، مبارزات انتخاباتی موثر برای بازاریابی تلفن همراه ، در مورد  یک پزشک یا بیمارستان است که یادآوری های ملاقات با بیماران مسن تر را با پیام کوتاه ارسال میکنند . این بیماران باید برای استفاده از چنین خدماتی تصمیم بگیرند.

 

نمونه دیگری از یک مبارزات بازاریابی موثر تلفن همراه  با یک رویکرد و ارائه تخفیف های منحصر به فرد به والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ هاست تا فرزندان و نوه های خود را  به پارک ها ، باغ وحش ها و ...هر جای دیگر که باعث شادی آنها میشوند ببرند . چنین معاملات و تخفیف ها تنها از طریق پنل اس ام اس و پنل پیامک ، در  دسترس خواهد بود و می توانند به راحتی کسب و کار را به جاذبه های محلی هدایت کنند.

 

** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت **

 

گزینه های دیگر عبارتند از : اپراتور تبلیغات صوتی و پیامک صوتی ، که بن های تخفیف و هشدارهای فروش را برای افراد مسن تر که اغلب از یک منبع تغذیه یا مکمل گیاهی سفارش می دهند ، ارائه می دهند . این به راحتی می تواند ترافیک سایت و کسب و کار را تغییر دهد و مسر پیشرفت و ترقی رل برای شما باز کند .

 

این فقط برخی از امکانات بی پایان در مورد جمعیت های قدیمی و کمپین های بازاریابی تلفن همراه است .! اکنون که اطلاعاتی دارید ، فکر کنید چگونه می توانید از آن برای افزایش کسب و کار خود استفاده کنید و نام تجاری خود را گسترش دهید . موفق باشید!

 

 

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید ، نه تنها مزاحم مشتری نیستید ، بلکه برای او مفید هم خواهید بود.

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129**07137325725