سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

طراحی برند مجازی با پنل پیامک

19 فروردین 1398 180 0 0

با پنل پیامک  e-brand   

 

 

 

پنل پیامک

 

 


متن از پنل اس ام اس شیراز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فنآوری ، شرکت ها و سازمان‌ها می‌بایست ، با بکارگیری استراتژی‌های نوین ، کسب و کار های خود را ، از دنیای واقعی به دنیای مجازی انتقال دهند ، مهمترین مسئله در اینکار ، ایجاد نام تجاری مجازی ، برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ، در مقابل سایر رقبا  است . مارک‌های تجاری به سمبل‌های سرمایه‌داری بین‌المللی تبدیل شده‌اند و ارزیابی شرکت‌ها ، از سوی مشتریان را امکان‌پذیر می‌کنند ،  به گونه‌ای که اغلب مشتریان حتی حاضرند برای یک برند تجاری قدرتمند و مشهور ، بهای بیشتری بپردازند ، چرا که مارک‌های تجاری ، روش جدیدی از زندگی را به نمایش می‌گذارند و مجموعه‌ای از ایده‌های نو را عرضه می‌کنند.

 

 

برای اینکه شرکت‌ها ،  از طریق علائم تجاری خود بتوانند به ایجاد و حفظ اعتماد مشتری بپردازند ، نیازمند تبلیغات و بازایابی خوب و قدرتمند هستند که بهترین گزینه انتخابی ، استفاده از پنل اس ام اس و پنل پیامک و حتی ، اپراتورتبلیغات صوتی است ، که با بازده ای بالای 80 ٪ تثبیت و معرفی نام تجاری به انجام میرسد .

 

تبلیغات نامناسب و  افت ناچیز در کیفیت محصولات ، می‌تواند باعث ترس و فرار مشتری از مصرف آن مارک تجاری شود. شرکت‌ها به کمک علائم تجاری قدرتمند ، می‌توانند خود را ازنظر راهبردی ، برای آینده تثبیت کرده و با رقبای بالقوه‌ای که بازارهای جهانی را تحت کنترل دارند ، به‌طور مؤثر رقابت کنند. بنابراین می‌توان گفت : که شرکت‌ها باید برای کسب اعتبار جهانی ، ورود به بازارهای جدید ، رشد درازمدت ،کاهش هزینه و افزایش تولید ، اقدام به تثبیت برن خود و  مدیریت نام تجاری خود کنند.

 

قوانین تثبیت نام تجاری

جریان بازاریابی ،  به حدی پیچیده و گیج‌کننده‌است که در هر سازمان و شرکتی ، به صورت جداگانه بخشی برای بازاریابی منظور شده و گروه‌های فعال و مختلفی در آن به فعالیت می‌پردازند. هماهنگی و یکپارچه سازی این گروه‌ها خود مستلزم فعالیتی گسترده ‌است ، سرویس پیام رسون و پنل پیامک شیراز ، اینکار را به راحتی آب خوردن میکند .

 

  هدف از تبلیغات و بازاریابی پیامکی  چیست ؟ به اعتقاد ما ، انجام اینکار ، چیزی جز تثبیت نام تجاری نیست. بازاریابی نام تجاری ، کالا و نوع خدمات  را ، در اذهان مصرف‌کننده تثبیت می‌کند. پس در دنیای امروز ، اگر نتوانیم یک نام تجاری قدرتمند ایجاد و آن را در ذهن مصرف‌کننده تثبیت کنیم ،  بسته‌بندی‌های زیبا و چشم‌گیر ، بهبودکالا و تبلیغاتی که هزینه سرسام‌آوری برای ما دربر دارد ، هیچ‌کدام نمی‌توانند ما را به عنوان یک نام تجاری قدرتمند مطرح کنند. در واقع ما با بازاریابی و تبلیغات موثر ، نام تجاری خود را معرفی کرده و به ثبت آن می‌پردازیم. در بسیاری از شرکت‌ها بررسی دقیق و متوالی نظرات و افکار مشتری ، در شرایطی که بازار با تراکم شدیدی مواجه ‌است ، کمک می‌کند که بودجه رو به افزایش بازاریابی و گام‌های برداشته شده و در حال تداوم برای نوآوری و بهره‌گیری از تجارب گذشته شرکت ، برای رسیدن به خواست‌های مشتری ، اثربخشی بیشتری از خود نشان دهد. در حقیقت شرکت‌ها به اهمیت تجربه مشتری پی برده‌اند.

 

طراحی و ایجاد نام تجاری

با استفاده از امکانات اینترنت و اثر گذاری سرویس پیام کوتاه ، می‌توان از استراتژی‌های مناسبی ، به منظور افزایش کارایی و کارکرد بیشتر ،  طراحی یک e-brand استفاده کرد. در این راستا می‌توان یک محیط مجازی مطابق با نیازهای مشتریان  ایجاد کرد ، به نحوی که  e-brand های به کار رفته ، در این دنیای مجازی ، می‌توانند محیط رقابتی مناسب‌تری را نسبت به مارک تجاری شرکت‌های سنتی که در دنیای واقعی گسترش می‌یابند فراهم کنند. در عصر فعلی بازار رقابتی به سمت جلب رضایت مشتری و بهینه‌کردن زنجیره تاًمین پیش می‌رود. برای رسیدن  به این هدف در اینترنت ، e-brand های مختلفی توسعه یافته‌اند و بسیاری از شرکت‌هایی که برای داد و ستد از روش‌های سنتی استفاده می‌کردند ، مارک‌های تجاری خود را از دنیای واقعی به دنیای اینترنت انتقال داده‌اند.

 

بعد از ایجاد هر نام تجاری ، شرکت باید ، حداکثر تلاش خود را در زمینه  تثبیت آن نام ، در ذهن مصرف‌کننده انجام دهد. البته برای باقی ماندن در گردونه رقابتی ، پس از تولد یک نام تجاری ،  باید به تبلیفات و تداوم در کیفیت محصول پرداخت ، که برای رسیدن به این هدف میتوانید از استراتژی ها ، راهکارها و تجربیات شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه  استفاده کرد.

امروزه ، شرکت‌ها برای انتقال نام‌های تجاری خود از دنیای offline به دنیای online از استراتژی ‌ها و  راهکار های  مناسب ، برای طراحی E-brand خود استفاده می‌کنند. امید است ، با تحقیقات بیشتر و ارائه راهکارهای شایسته‌ ، شرکت‌های در حال رشد نیز ، بتوانند از عهده رقابت‌های در حال افزایش ، در مقابل نام های تجاری بین‌المللی ، ایستاده  و به بازارهای جهانی نفوذ کنند.

 

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

07137325725**09164900129