سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

مدارس و بروزرسانی پیامکی

17 آبان 1397 410 0 0

مدارس و بروزرسانی پیامکی

 

 

 

پنل اس ام اس

 

متن از پنل اس ام اس شیراز 

 

امروزه ، اکثر خرده فروشان و سایر شرکت ها  از خدمات ارائه شده از سوی پنل اس ام اس و پنل پیامک  برای بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی استفاده می کنند تا پیشنهادات ویژه و یادآوری موضوعات را به نحو خاص ارائه دهند. ، راه های خلاقانه بسیاری برای استفاده اپراتور تبلیغات صوتی و نمایندگی پنل پیامک وجود دارد. بازاریابی پیامکی می تواند برای اهداف آموزشی بیشتر از تجارت مورد استفاده قرار گیرد.

 

شرکتها ، موسسات و نمایندگان و نامزدهای انتخاباتی در حال حاضر با پیام کوتاه برای برقراری ارتباط با کارکنان و رأی دهندگان استفاده میکنند . پیام کوتاه و متن پیامکی به آنها اجازه می دهد تا روند ارتباطات خود را ساده تر کرده و افراد را به آخرین رویدادها متصل کنند. در حال حاضر ، مدارس و دانشگاه ها در سراسر جهان به دنبال آن هستند. موسسات آموزشی در حال ثبت نام در  برنامه های :* پیامک صوتی ،* تبلیغات صوتی ،* بازاریابی پیامکی و .... هستند که به آنها کمک می کند تا ارتباطات بین دانش آموزان و معلمان و اساتید را بهبود بخشند. در این فرآیند ، آنها یک فرهنگ جدید را برای استفاده از تکنولوژی پیشرفته در یک محیط مدنی و اجتماعی ایجاد می کنند.

 

 

* ارسال انبوه سیم کارت ** ارسال بلک لیست ** نمایندگی پیامک *

* نمایندگی پنل پیامک شیراز ** تبلیغات هدفمند *

 

 

پنل پیامک شیراز و نمایندگی پنل پیامک شیراز ، اخبار و اتفاقات مهم ، تعطیلی مدارس به دلیل بدی آب و هوا و دیگر موارد را به والدین آنها اطلاع رسانی کنند. استفاده دیگر از این روش ، ارسال پیام کوتاه و پیامک متنی به والدینی که فرزندان آنها غایب است. سایر مدارس از استراتژی های بازاریابی تلفن همراه برای اطلاع دادن به دانش آموزان در مورد رویدادهای آینده استفاده می کنند.

مدارس غیر انتفاعی  که از طریق بخش خصوصی مدیریت میشوند ، از گزینه های مناسب برای استفاده از قدرت پیام های متنی هستند . شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه ، با ارائه خدمات پیامکی ارزان قیمت و با کیفیت ، امکان استفاده از این تکنولوژی را برای گروه هایی متوسط و کم درآمد فراهم نموده است .

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

ما توان آن را داریم تا صدای شما را به گوش همه برسانیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09164900129**07137325725