سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

مدیریت کسب و کار MBAچیست ؟

14 بهمن 1397 280 0 0

مدیریت کسب و کار  MBAچیست ؟

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

MBA  ، یک مدرک فوق لیسانس و یک حرفه دانشگاهی است ، که آموزش های نظری و عملی را برای کمک به فارغ التحصیلان در درک بهتر عملکرد توابع مدیریت کسب و کار به آن ها می دهد . مدرک MBA می تواند ، تمرکز عمومی یا تمرکز ویژه ای در زمینه های حسابداری ، مالی یا بازاریابی داشته باشد  .این رشته با به بکار گیری شیوه ها و متد های نوین کسب و کار ، افرادی توانمند را جهت ایفای نقش موثر در حوضه کسب و کار پرورش می دهد . این رشته برای افراد مختلف با هرنوع تحصیلی می تواند مناسب باشد و دانش مدیریتی برای اداره بهتر کسب و کار خویش را به آن ها بیاموزد .

 

** پنل پیامک شیراز ** پنل اس ام اس ** پیامک صوتی **

 

انواع گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

 

1. گرایش بازاریابی

2. گرایش رفتار سازمانی و منابع انسانی

3. گرایش عملیات و زنجیره تامین

4. گرایش مالی

5. گرایش استراتژی

6. گرایش سیستم های اطلاعاتی و فناوری ارتباطات 

7. گرایش مدیریت امور شهری

فارغ التحصیلان رشته مدیریت کسب و کار چه شغلی دارند ؟

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار MBA ، یک سطح بالاتر از درجه کارشناسی کسب و کار است .آموزش مدیریت کسب وکار ، در دل هر برنامه درسی MBA جای دارد و با تمرکز بر رهبری ، برنامه ریزی ، استراتژی کسب و کار ، رفتار سازمانی ، و سمت های انسانی بیشتر دانشجویان را برای اجرای یک کسب و کار بزرگ یا یک کسب و کار کوچک آماده می کند.

 

** نمایندگی پیامک ** نمایندگی پنل پیامک ** ارسال بلک لیست **

 

 

فارغ التحصیلان این رشته معمولا وارد حوضه مدیریت شده و در زمینه هایی مثل مدیر تولید، بازاریابی و مدیر مالی مشغول به کار می شوند و در آخر پست مدیر عاملی می رسند. برخی دیگر وارد کار مشاوره شده برخی به عنوان کارشناس مثلا تحلیل گر مالی ، تحلیل گر بازار یا متخصص نیروی انسانی در اداره ها و سازمان ها کار می کنند.

 

بازار کار رشته  مدیریت کسب و کار

بازار کار این رشته در ایران حداقل تا ده سال آینده به  فارغ التحصیلان و متخصصین این رشته نیاز دارد و افراد می توانند درامد خیلی خوبی از طریق این شغل کسب کنن. این پیش بینی بر اساس مهاجرت  فارغ التحصیلان این رشته از کشور برای کار یا ادامه تحصیل صورت گرفته است.بازار کار کارشناشی ارشد مدیریت کسب و کار در خارج از کشور نیز جایگاه مطلوبی دارد و کشور هایی همچون آمریکا ، کانادا و کشورهای حوضه خلیج فارس در جذب متخصصین این رشته درنگ نمی کنند.

 

نکاتی در رابطه با مدیریت کسب و کار MBA

این رشته زمینه را برای حضور فعال تر زنان در حوضه اقتصاد و مدیریت باز تر کرده است . زنان با تحصیل در این رشته از موقعیت های شغلی مهم و خیلی خوب مدیریت بهره مند خواهند شد.

تحصیل در این رشته به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است. به همین خاطر علاقه‌مندانی که به دلیل دغدغه‌های کاری و… توانایی مشارکت حضوری در دانشگاه را ندارند به راحتی می‌توانند از دروس ارائه شده آنلاین بهره ببرند.

دانشجویان حین تحصیل با تجارب عملی رو به رو می شوند که همین امر باعث ساده تر شدن ورود آن ها به بازار کار می شود.

 

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725