سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

مزایای تبلیغات با پنل اس ام اس

22 اردیبهشت 1398 1112 0 0

بازاریابی و تبلیغات

 

 

پنل پیامک

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

بازاریابی پیامکی یعنی ، ارسال پیامک تبلیغاتی ، از طریق یک پیام کوتاه در قالب یک SMS به مشتری و به دلیل دسترسی گسترده افراد جامعه به گوشی تلفن همراه ، بازاریابی پیامکی یکی از ابزارهای های بازاریابی دیجیتال به حساب می آید.

 برخلاف فکر عموم ، بازاریابی پیامکی فقط ارسال پیامک های تبلیغاتی نیست ، بلکه در بازاریابی پیامکی ، شما به واسطه ارسال و دریافت پیامک می توانید یک ارتباط با مشتریان و کاربران خود ایجاد کنید و رضایت بیشتر آن ها را کسب کنید . یا اینکه مشتری جدیدی به دست می آورید . چنانچه اصول بازاریابی پیامکی را به درستی رعایت کنید ، این روش از موثرترین و ارزانترین روش های بازاریابی و رونق کسب کار است.

 

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه ، اولین و مجهزترین سامانه پیامکی کشور ، با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ارسال ، آماده  مشاوره و ارائه ، کلیه خدمات پیامکی به شما هموطنان عزیز میباشد.

 

بازاریابی پیامکی با پنل اس ام اس

بازاریابی پیامکی را قطعا نمی توان با در دست داشتن یک تلفن همراه و ارسال پیامک را شروع کرد ، ممکن است پیامک ها در مقیاس بالا و دارای پیچیدگی های زیادی باشد.

برای استفاده از بازاریابی پیامکی ، گزینه هایی مانند ، پنل پیامک ، نمایندگی پیامک ، پیامک صوتی و... موجود است ،  که مزایای بسیار زیادی دارند و امکانات فوق العاده ای در اختیار شما قرار می دهند.

 

 

مهمترین مزایای بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی ، از شیوه های نوین و کاربردی بازاریابی است و مزایای بسیار زیادی دارد که آن را به یکی از بهترین روش های بازاریابی تبدیل کرده است.

 

** ارسال سریع پیامک

** در مقایسه با سایر روش های بازاریابی ، پنل پیامک و تبلیغات صوتی ، از سرعت بسیار بالایی برخوردار است.

** با استفاده از پنل اس ام اس ، شما می توانید متن پیامک خود را تنظیم کرده و با زدن کلید ارسال ، پیامک های بی شمار خود را در زمانی بسیار کم به هزاران نفر برسانید .

** مشاهده سریع پیامک ها

** میانگین زمان تحویل پیامک به تلفن مخاطبان ، کمتر از 10 ثانیه است و همچنین نکته مهم تر این است که کاربران تلفن های همراه در طول روز چندیدن بار تلفن های خود را چک می کنند.

** ارسال پیامک بازاریابی ، ارزان و به صرفه

** ارسال پیامک ، یکی از ارزانترین و موثرترین استراتژیهای بازاریابی و تبلیغات است که به ارتباط مستمر ، با مشتری می انجامد .

** تبلیغات پیامکی ، نه تنها هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت بلکه اگر شیوه صحیح آن را استفاده کرده باشید هزینه ارسال پیامک ها به سرعت به شما بر میگردد.

** ارتباط مستقیم با مخاطب ( ایجاد یک ارتباط دو طرفه )

تلفن های همراه ، تقریبا به طور دائم و در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعت شبانه روز همراه کاربران است ، بنابراین یک ارتباط مستقیم قوی را با بازاریابی پیامکی می توان  به وجود آورد و با استفاده از لیست مخاطبین خودتان و یا بانک شماره های پنل اس ام اس با تک تک گیرندگان پیامک ارتباط مستقیم ایجاد کرد.

 

  

ما بیش از یک دهه از تجربیات خود را ، در چندین گزینه خلاصه کرده و اختیارتان قرار میدهیم ، قضاوت و تصمیم گیری به عهده خود شماست که کدام راهکار برای پیشرفت و ارتقاء کسب و کار شما بهتر است .

.برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09164900129**07137325725