سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

نمایندگی سامانه پیام کوتاه شغل دوم با درآمد اول

14 تیر 1396 704 0 0

نمایندگی سامانه پیام کوتاه شغل دوم  با درآمد اول

 

نمایندگی سامانه پیام کوتاه و یا همان پنل مدیریت پیام کوتاه را میتوان به نوعی در ابتدای فعالیت به عنوان شغل دوم و پس از کمی فعالیت و جذب اشتراک به عنوان شغل اصلی و کاملا پرسود و با درآمد بسیار بالا خطاب نمود.

نمایندگی مستقل و دائمی سامانه پیام کوتاه مخابرات

كاربرد و سود دهی نمایندگی مستقل :

تمامی مشاغل و اصناف به تبلیغات نیاز دارند ویکی از بهترین روش تبلیغاتی ارسال پیامک تبلیغاتی است که در ارسال پیام انبوه  سود دهی نمایندگی ما به 4 روش اصلی زیر می باشد:

 1-درآمد خالص حاصله از فروش پنل ها ی کاربری پیامک و پنل های نمایندگی پیامک

به عنوان مثال : اگر ماهیانه حتی10 پنل SMS فروش داشته باشید حدود20,000,000 میلیون ریال ماهانه سود خالص کسب خواهید کرد.

2-درآمد حاصل شارژ پنل پیامک جهت ارسال توسط کاربران

به عنوان مثال : شما بعداز 5ماه کاری حداقل 50 کاربر دارید که به طور معمول هر کاربر ماهانه 20,000 عدد شارژ SMS خریداری می نماید یعنی ماهانه 1,000,000 عدد شارژ SMS از شما خریداری میشود که درصدی از این فروش نیز به نمایندگان پنل پیامک تعلق میگیرد.  نکته مهم این است که ماه های بعدی تعداد کاربران شما رو به افزایش می باشد و به همین صورت سود فروش شارژ SMS هر ماه بیشتر می شود.

در صورتیکه شما هزینه خرید هر شارژ SMS را به مشترک خود   130 ریال اعلام نمایید و خود شما با کمترین قیمت شارژ را خریداری نمایید که بستگی به میزان ارسال شما دارد و میزان آن 80 ریال می باشد برای فروش هر 1,000,000 عدد شارژ SMS شما 50,000,000 میلیون ریال ماهانه سود خالص کسب خواهید کرد.

3- ارسال اس ام اس تبلیغاتی برای مشتریان خود با پنل نمایندگی خود

به وسیله پنل نمایندگی برای مشتریان خود  پیامک تبلیغاتی بفرستید که ارسال پیامک سود بسیار زیادی برای شما دارد . اگر مجموعا در ماه از چند مشتری دست کم 1,000,000 عدد پیامک جهت ارسال سفارش بگیرید هر پیامک  برای شما  حدود 80 ریال محاسبه گردد شما میتوانید هر پیامک  را از مشتری بطور مثال حدود 130 ریال بگیرید که در هر پیامک حداقل 50 ریال سود می کنید یعنی برای  1,000,000 عدد ارسال اس ام اس انبوه شما  50,000,000 میلیون ریال سود خالص در ماه دارید که سود ارسال کلا متعلق به نماینده می باشد.

4- سود حاصل از فروش خطوط ارسال پیامک

مشتریان شما برای  داشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک خود و استفاده از امکانات دیگر مانند کارت ویزیت الکترونیکی ، برگزاری مسابقه همانند برنامه تلویزیونی 90 ، برگزاری  نظرسنجی و منشی اس ام اس ، انواع ارسال هوشمند و ... نیاز به خط اختصاصی (پورت مخابراتی ویژه پیامک انبوه)   مانند 100020400 را  دارند که شما می توانید این شماره ها را از 6 رقمی الی 14 رقمی به فروش برسانید و سود کسب نمایید.

 

امتیازات ما به نمایندگان مستقل سامانه پیام کوتاه:

1-سایت فروش حرفه ای با کلیه امکانات و طراحی فوق العاده

2-اعطاي قرارداد رسمی نمایندگی فروش بصورت دائمی

3-انجام امورات تبلیغاتی مانند ارائه پکهای تبلیغاتی با تخفيف بالا (كاتالوگ و فولدر و ... )

4-آموزش و راهنمایی کامل در راستای پیشرفت (آموزش های بازاریابی و بازار سازی حرفه ای)

5-پشتيباني در زمينه فني و بازرگاني

 

تعهدات نماینده :

1-مدیریت نمایندگی پیامک

2-داشتن تعهد و وجدان کاری و رعایت ضوابط مرکز و برخورد احترام آمیز با مشتریان و نمایندگان دیگر

 

حق امتیاز نمایندگی کاملا مستقل سامانه پیام کوتاه مخابراتی

نمایندگی مستقل به این معنا است که شما با یک نام تجاری جدید (بعنوان یک برند جدید و جدا از مرکز ما انتخاب می نمایید) فعالیت می نمایید و یک سایت شبیه به سایت مرکز ما برای شما طراحی می شود (طراحی سایت کاملا رایگان انجام می شود) که در این سایت اطلاعات نمایندگی شما ، شماره تماس و آدرس شما و شماره حسابهای شما قرار داده می شود که کاملا بصورت مستقل فعالیت می نمایید

تذکر 1 : نام دامنه سایت بصورت مستقل از سایت اصلی مرکز می باشد و نام را نماینده بصورت دلخواه انتخاب می نماید.

تذکر  : تعیین کلیه قیمتهای فروش محصولات مرکز بصورت کاملا جداگانه در نزد شما می باشد.

مثال : در صورتیکه مرکز نرم افزار را 1,700,000 هزار ریال می فروشد شما اجازه فروش نرم افزار را به قیمت دلخواه دارید.

 

 

تذكراول : مدت همكاري در صورت عدم تخلف نماینده بصورت دائمی مي باشد.

نمایندگان ما با امضا قرارداد رسمی دو طرفه همكاري , نماینده فروش سامانه های پیامکی مخابراتی ما خواهند بود. لذا در هر شهرستان و استان به تعداد محدودی نمایندگی فروش پیامک اعطا خواهیم کرد لذا اولويت با متقاضياني است كه مدارك خود را ارسال نموده و پس از تاييد نسبت به اخذ نمايندگي اقدام نموده يا نوبت خود را رزرو كرده باشند .