سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

نمونه اس ام اس های ارسالی برای مشتریان

30 بهمن 1397 817 0 0

نمونه اس ام اس های ارسالی برای مشتریان

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

چه چیزی یک متن ارزشمند را تشکیل می دهد ؟ به نظر شما یک اس ام اس خوب برای ارسال به مشتریان و سهامداران به عنوان یک کسب و کار یا یک سازمان چیست ؟

درواقع همه می توانند پیام کوتاهی ارسال کنند ، که مردم دوست داشته باشند ، مثل این : مشترک گرامی شما برنده 10 میلیون تومان وجه نقد شدید از این که سامانه ما را انتخاب کردید از شما متشکریم.

اما ، اگر شما اینقدرها ثروتمند نیستید ، که بتوانید به همه مشترکین خود نفری 10 میلیون تومان هدیه بدهید باید چکار کنید و چه نوع اس ام اسی به مشتریان خود بدهید یا می توان گفت چه نوع  پیامکی باعث جذب مشتریان شما می شود ؟

ما برای شما هشت نمونه از انواع پیامک ،  آماده کرده ایم که می توانید از آن برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود استفاده کنید و مطمعن شوید که بهترین پیام را به آن ها می دهید.

 

** پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک ** تبلیغات صوتی **

 

 

نمونه هایی ارسالی

 

ارسال پیامک به مشترکین و یادآوری جلسه یا قرار ملاقات های آنها

نکته ارزشمندی که در این پیام وجود دارد ایجاد تفکر و شخصی سازی افراد همراه با یک یادآوری است.شما در یک پنل پیامک و ایجاد یک اس ام اس یادآوری با یادآوری کارهایی که مشتریان شما قصد انجامشان را دارند به نوعی از درگیری ذهنیشان کاسته و به کارهای آنها نظم می دهید

 

 

ارسال پیامک اطلاعاتی یا هشداری

اطلاعات خاص مورد نیاز را مستقیما با مشترکین به اشتراک بگذارید.

با استفاده از یک پیامک هشداری ، که از طریق پنل اس ام اس خود برای مشتریان خود ارسال می کنید ، اطلاعات ضروری و مورد نیازی که لازم دارند را به سرعت دریافت می کنند ، یا اگر منتظر در دسترس قرار گرفتن شخص یا کالای خاصی هستند ، به انها اطلاع داده می شود.برای مثال اعلان قفل شدن درب های ساختمان .

 

ارسال پیامک های تاییدی

ارسال فوری یک پیامک متنی ، تایید به مشتریان خود و اعلام این که عملیات به اتمام رسید و اطلاعات آنها ثبت و ذخیره شد.

با پنل پیامک ، شما می توانید همانند پیام های هشداری از این پیام ها نیز برای ارسال خلاصه ی اطلاعات مهم از یک رزرو را به مشتریان استفاده کنید ، یا با ارسال یک پیامک تایید تراکنش بانکی خیالشان را راحت کنید. این نوع پیامک ها همانند یک پل بزرگ بین عمل مشتری و پاداش آن است.

 

 

** ارسال بلک لیست ** پنل پیامک ** پنل اس ام اس **

 

 

ارسال اس ام اس و پیشنهاد به یک دسترسی منحصر به فرد

 ارسال پیشنهاد های منحصر به فرد از جمله تخفیف و جایزه به مشتریان خود برای جذب و دورهم نگه داشتن آنها با نام تجاری خود.

ارسال پیشنهاد هایی که برای مشتریان شما منحصر به فرد است ، برای شما که از بازاریابی اس ام اسی استفاده می کنید بسیار می تواند ارزشمند باشد.با فعال کردن دریافت پیام در پنل پیامکی کسب و کار خود ، مشتریان شما می توانند از تخفیف ها و پیشنهادهای فروش استفاده کنند.

 

ارسال پیام های که وفاداری شما را ثابت می کند.

برای این منظور ،  شما میتوانید راه کارهای قبل ، مثل به ازای ارسال عکس هر ده رسید پرداخت یک جایزه دریافت کنید به صورت اس ام اس دراورید و به مشتریان خود ارسال کنید.

مانند مثال های قبل در اینجا نیز بحث پاداش و ایجاد یک ارزش برای مشتریان می باشد که باعث جذب و ماندگاری آنها می شود.

 

ارسال پیامک بازخورد

برای این که بتوانید بازخوردی از مشتریان خود داشته باشید ، ساده ترین و راحت ترین راه نظرسنجی پیامکی است.

تعامل با مشتریان ، یکی از بهترین روش هایی است که شما می توانید برای جذب آنها استفاده کنید و انها را به مشتریان ثابت خود دراورید.

 

ارسال پیامک های پیگیری

این نوع پیامک به تجربه مشتری در زمینه های مختلف کمک می کند ، میتوانید از آن جهت مقدار محصول باقی مانده در فروشگاه یا آخرین پست ارسالی یک وبلاگ به مشترکین خود استفاده کنید.

مردم میخواهند ، حس پیوستن به خدمات تجاری شما را داشته باشند و یکی از بهترین روش هایی که می توانید این حس را در مشتریان خود ایجاد کنید ارسال پیامک پیگیری است.

 

 

 

.ما شمارا به رویا هایی که در ذهن دارید ، میرسانیم 

**09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه