سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

نکات کلیدی در تبلیغات

11 فروردین 1398 242 0 0

تبلیغات موثر با پنل پیامک

 

 

 

پنل پیامک

 

 

 

 

 متن از پنل اس ام اس شیراز

"ما در زندگی خود ، آنقدر مشغول و گرفتار هستیم ، که اگر کسی قصد داشته باشد ، توجه ما را  ، جلب کند  باید بطور مستقیم وارد عمل شود تا ما متوجه او بشویم . شما باید خودتان را به سمت  جلو پیش ببرید ،  تا واضح  و قابل مشاهده باشید . "

 

در تبلیغات پیامکی و بازاریابی اس ام اسی ، برای به حداکثر رساندن مشارکت مصرف کننده ، شما میتوانید  با استفاده از روش بازاریابی موثر تلفن همراه  و  استراتژی های خاص و منحصر به فرد ، شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه ، که هر یک از آنها دارای فریبندگی خاص خود است ، این کار را به نحو ایده آل انجام دهید . اگر شما بخواهید به یک حجم بزرگی از مخاطبین ، دسترسی پیدا کنید ، مقدار استفاده مشخصی از هر راهکار ،  برای شما مهم ، ضروری و کارساز است ، ولی اگر حتی درصدی در اندازه و مقدار آن ، خلل ایجادشود ، کار شما تمام و بی فایده است و  به عنوان یک هرزنامه دیده می شود.

 

 

 

این درست است که ، نتایج حاصل  استفاده از  تکنیک های بازاریابی  ، راه سختی برای ، انجام کار و جذب مشتری است ، اما دقیقا  به همین دلیل است که ، اگر به صورت هوشمندانه انجام شود و قاطعانه به آن پرداخت ، بازخوردی فوق العاده خواهد داشت . بررسی ها و آمار  اخیر ، که با فنآوری هوشمند و به هم پیوسته راه اندازی شده است ، نشان می دهد که استفاده از پنل اس ام اس و پنل پیامک  ، به عنوان ، نوک پیکان یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه  ، می تواند نتایج شگفت آور داشته باشد :

 

 *  540 % افزایش در برنامه ای که روزانه باز می شود .

 * افزایش 30٪ در به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

 * نرخ پاسخ سه برابر در مقایسه با ایمیل

 

یک نمونه عالی از تبلیغات پیامکی و بازاریابی پیامکی ، که به خوبی اجرا میشود  ،  استفاده از استراتژی اپراتور تبلیغات صوتی و پیامک صوتی است ، که به طور بسیار جالبی مشتری را محسور خود میکند .

 

 

بسیار مهم است ، که هنگام انتخاب اولویت ، باید اول نام تجاری خود و بعد مشتریان را ، انتخاب کنید و مشخص کنید که ، کدام اعلان ها را خاموش خواهید  کرد . این جایی است که به حداقل رساندن تعداد اعلان هایی که ارسال می کنید ، پرداخت می شود.

 

اعلان ها ، برای برنامه ها ، بسیار  مهم و ضروری است ، زیرا برای تعامل با نام تجاری است ، اما پیام کوتاه نتایج مشابهی را به دست می آورد . با 90 ٪ پیام های متنی که در عرض سه دقیقه از تحویل باز شده و خوانده می شود ، یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه می تواند ،  داده های فوری را در رابطه با موفقیت (یا شکست) یک کمپین فراهم کند . در جایی که برنامه ها ، برخی از موانع برای تعامل ( زمان و هزینه دانلود)  وجود دارد ، پیام های متنی موانع بسیار کمی را در پیش رو دارند . هنگامی که مشتری موافقت کرده است که انتخاب شود ، رابطه شروع شده است و شرکت مجاز است که محتوای مربوطه را همانطور که مناسب باشد، ارسال کند . نکته بسیار مهم  این است که پیام های متنی می توانند به هر دستگاه تلفن همراه در بازار برسند ، در حالی که برنامه ها نیاز به گوشی هوشمند دارند .

 

یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه خوب ، در مورد ایجاد تعادل است ، تعادل بین تاکتیک های فشار و کشیدن و تعادل بین اعلان های برنامه و پیام های پیام کوتاه و به این  طریق شما میتوانید در قله های پیشرفت و ترقی ، قدم بزنید.

 

اگر با روش های درست ، به بازاریابی پیامکی بپردازید ، نه تنها مزاحم مشتری نیستید ، بلکه برای او مفید هم خواهید بود.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725