سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

هدف بازاریابان تلفن همراه : آندروید یا iOS

8 دی 1397 487 0 0

هدف بازاریابان تلفن همراه : آندروید یا   iOS

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

برای فروشندگان تلفن همراه هیچ چیزی بهتر از دانستن و اطلاع داشتن درباره سیستم عامل تلفن همراه نیست . از زمانی که نسل اول اندرویدی ها و آیفون ها در سال 2007 ظهور کرد ، بحث فراوانی در مورد شایستگی های نسبی آنها بود . شما میتوانید بگویید چه موبایلی  در دست طرفین مورد بحث قرار دارد ؟

البته، پاسخی ساده و ایده آل  وجود ندارد ، مهم نیست که چگونه استدلال های قانونی برای قانع کردن آنها بکار ببرید ، اما طرفداران اندروید یا iOS هرگز ترجیحات شخصی خود را تغییر نخواهند داد ، به طور کلی  iOS درآمد بیشتری دارد ، اما Android دارای سهم بیشتری از بازار است . هیچ کدام از این حقیقت ها به شما کمک نمی کند تا استراتژی بازاریابی تلفن همراه درست کنید.

 

** پنل اس ام اس ** پنل پیامک شیراز ** اپراتور تبلیغات صوتی **

 

اینکه این بحث پس از رونق گوشی های هوشمند ادامه یافته است ، نشان دهنده پیچیدگی هر دو سیستم عامل است . تصمیم گیری در مورد اینکه استراتژی بازاریابی تلفن همراه شما باید روی  چه دستگاهی تمرکز کند ، نیاز به توجه دقیق به طیف وسیعی از معیارها دارد . بیایید نگاهی دقیق به برخی از عوامل بازی داشته باشیم:

 

عملکرد ایالات متحده

بر اساس یک گزارش ، در سه ماهه اول سال ، 133.7 میلیون نفر در ایالات متحده دارای یک گوشی هوشمند  بودند . آندروید به عنوان پلت فرم برتر اسمارتفون با 51.7 ٪ از سهم بازار ، بالاتر از 38.9 ٪  اپل قرار گرفت.

 

نتایج مشابهی تهیه شده است که نشان می دهد Android با ضریب 9 ٪ در حاشیه آیفون است . با این وجود مهم است که توجه داشته باشید که کاهش و حرکت گوشی های هوشمند به این معنی است که این رقم ها هر روز در حال افزایش است.

 

علاوه بر این ، در مورد مالکیت دستگاه ، iOS  در مقابل آندروید قرار دارد ، در حالی که Android تعداد بیشتری از مشتریان را در اختیار دارد ،Ios  تولید کننده پول بیشتر از تجارت آنلاین است . طی یک گزارش ،  IBM نشان داد کاربران iOS به طور متوسط ​​127.92 دلار به ازای هر سفارش ، هزینه میکنند ، در مقابل کاربران اندرویدی با 105.20 دلار در جایگاه دوم هستند .کاربران اندرویدی 11 ٪  از ترافیک تجارت الکترونیک را تشکیل می دهند ، اما آمار  کاربران  iPhone  و  iPad  28.2 ٪ است . این حقایق مربوط به استفاده ی استراتژی بازاریابی پیامکی  شما نسبت به یک مالکیت خالص است .

 

 

** پنل پیامک ** ارسال بلک لیست **  نمایندگی پنل پیامک شیراز **

 

 

عملکرد جهانی

 

تعداد تلفن های همراهی که توسط اندروید پشتیبانی میشوند خیلی بیشتر از iOS  در بازارهای جهانی است . در سه ماهه چهارم سال 2012 ، آندروید 70 ٪ سهم داشت ، در مقابل 21 ٪  iOS بود .  اگر کسب و کار شما جهانی است ، شما باید استراتژی بازاریابی اس ام اسی  خود را تنظیم کنید ، زیرا تفاوت قابل توجهی در سطوح مالکیت  و هزینه های آنلاین بر روی دستگاه های اپل با دستگاه های اندروید وجود دارد .

 

 

برنامه ها

 

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده  ، در سه ماهه اول سال تقریبا بیش از 50 ٪  از تمام برنامه های دریافت شده برای آندروید بود ، و iOS با استفاده از 40 ٪  از سهم شیر خود را در کورس رقابت نگه داشت . استراتژی بازاریابی تلفن همراه شما بستگی به نوع کسب و کار شما دارد و آن را اجرا می کند ، بنابراین  با مطالعه دقیق  از بازار خود در یافتن برنامه هایی که مشتریان شما مرتبا استفاده می کنند داشته باشید و سعی کنید برای هر دو سیستم عامل برنامه خود را ایجاد کنید .

 

استفاده از وب

 

اپل قصد دارد از نظر استفاده از وب ، 60.1 ٪ سهم را به خود اختصاص دهد و با این کار سهم اندروید  24.9 ٪ کاهش مییابد و با توجه به اینکه دستگاههای Android بیشتری  وجود دارد ، کاربران iOS به طور قابل توجهی فعال بیشتری در اینترنت خواهند داشت .

 

به طور کلی بسیار مهم است که نتایج ثابتی از بانک اطلاعات دستگاه ، که بهترین کار را در  انجام می دهد ، بیاموزیم . هنگام طراحی تاکتیک های بازاریابی تلفن همراه ، رویکرد "یک اندازه مناسب همه" وجود ندارد . اگر کسب و کار شما دارای دسترسی جهانی دارد ، از استراتژی های جداگانه ای برای این کار استفاده کنید .

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه اولین و مجهزترین سامانه پیامکی کشور ، جهت ارائه خدمات پیامکی با کیفیت و ارزان در خدمت مردم شریف و غیور ایران همیشه سرفراز است .

09164900129**07137325725