سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

پنل اس ام اس شیراز و نکاتی در بازاریابی پیامکی

5 آذر 1397 271 0 0

پنل اس ام اس شیراز و نکاتی در بازاریابی پیامکی

 

 

smsreson.info

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروز ، یک خبر خوش و باب میل برای  شرکتها ، صاحبان مشاغل ، موسسات و کسب و کارهای کوچک داریم!!!؟؟؟  آیا اینک وقت آن نرسیده است که شما برای پیشرفت و ترقی در کسب و کارتان ، با  نوآوری , ابتکار عمل و خلاقیت های که ما به شما نشان میدهیم ، همراه شوید و دروازه های موفقیت و پیروزی را بروی خود باز کنید؟؟؟

 شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه اولین و مجهزترین سامانه خدمات پیامکی کشور ، با کارگروهی متخصص و متعهد ، باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات پیامکی را برای ارتقاء و پیشرفت کسب و کار شما عزیزان و با بهترین گزینه های انتخاب : 1* پنل اس ام اس شیراز  2* پنل پیامک شیراز 3* اپراتور تبلیغات صوتی و.... آماده خدمت رسانی به تمامی هموطنان ایران همیشه سربلند میباشد .

ما در این مقاله چند توصیه مهم را برای بازاریابی پیامکی و تبلیغات پیامکی  و بهتر بکاربردن استراتژی های فروش را در اختیارتان میگذاریم.

 

* افزایش هزینه تبلیغات

با بیش از 90  ٪  رشد اقتصادی که تلفن همراه داشته است ، بهترین و مهمترین انتخاب برای موسسات و شرکت های تبلیغاتی ، ادغام راه کارهای تبلیغاتی تلفن همراه و استراتژی کلی در تبلیغات است . مارک ها و برندهایی هستند که خیلی  هوشمندانه ، راهبردهای بازاریابی اس ام اسی و پیامک تبلیغاتی  را اجرا کرده اند ، شما برای بزرگنمایی خود و مارک تجاریتان ، باید از کانال های تبلیغاتی مناسب مانند : پنل اس ام اس ، پنل پیامک ، و نمایندگی پیامک استفاده کنید . پیگیری موفقیت های مختلف در خدمات تبلیغاتی تلفن همراه و شناخته شدن به عنوان بزرگترین ROI ( نرخ بازگشت سرمایه تبلیغات ) میتواند به شرکت ها کمک می کنند تا هزینه های تبلیغاتی تلفن همراه را برای تعطیلات تعیین کنند . با افزایش پیش بینی شده درآمدهای فروش در ماه های تعطیل ، بدون شک  افزایش هزینه های تبلیغاتی و همچنین ایجاد ایده های خلاقانه ی بازاریابی ، برای جلب توجه بیشتر مخاطب ، بسیار ارزشمند و در نهایت سودآور خواهد بود.

 

 

* نمایندگی پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک ** پیام رسون *

* پیامک صوتی ** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت *

 

 

 

پیام کوتاه ، پشتیبان فروش آنلاین

در طول تعطیلات ، شرکت ها ، صاحبان مشاغل و کسب و کار های کوچک با به راه اندازی کمپین های بازاریابی تلفن همراه و  استفاده از تبلیغات اس ام اسی و پیامک متنی  ، بهترین استراتژی را برای افزایش چند برابری فروش آنلاین بکار برده اند ، به عبارت دیگر ، با استفاده از پیام های متنی که به یک وب سایت بهینه سازی شده ی تلفن همراه اشاره می کنند ، ابزار بازاریابی مستقیم از طریق یک پیوند متن ، خواهد بود . این یک روش مطمئن و سریع است که نشان میدهد ، کمپین های بازاریابی تلفن همراه ، به میزان قابل چشمگیری  در حال رشد ، پیشرفت  و سود دهی هستند و در نتیجه استفاده از چنین کمپین هایی  یک راه مطمئن و پربازده است.

 

بهینه سازی وب سایت تلفن همراه شما

با در نظر گرفتن نکته قبل ، در ایام و فصل تعطیلات ، حجم عظیمی ازکاربران و مخاطبان در پی خواسته خود  با تلفن همراهشان ، اقدام  به جستجو و مرور وب سایت ها میکنند ، لذا موسسات و شرکت های تبلیغاتی ، باید یک نسخه تلفن همراه از وب سایت خود را ایجاد کنند ، که به راحتی برای کاربران قابل استفاده باشد . محتوای ایجاد شده در سایت های تلفن همراه  باید جذاب ، محدود ، کوتاه و فرآیند تعامل یا خرید فوق العاده ساده باشد . مشتریان باید بتوانند ، آنچه را که میخواهند در وبسایت تلفن همراه انجام دهند و بدست بیاورند ، باید در عرض 30 ثانیه آن را درک کنند و نحوه انجام آن را نیز یاد بگیرند ، در غیر این صورت ، کسب و کار شما در خطر می افتد و توجهات آنها نسبت به شما از بین میرود .

 

هیچ وقت از سال ، ایام عید و تعطیلات نمیشود و آن بهترین زمان برای اجرای استراتژی های بازاریابی تلفن همراه و توسعه دادن کسب و کار و سودآوری برای شماست .

 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه