سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

پنل اس ام اس و بازاریابی صنعتی

5 اردیبهشت 1398 242 0 0

بازاریابی صنعتی و مصرفی با پنل اس ام اس

 

 

 

پنل پیامک

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

بازاریابی صنعتی ، به آن دسته از عملکردها و فعالیتهای تجاری و بازرگانی تعریف شده ‌است ، که فرآیندهای مبادله را بین تولید کنندگان و مشتریان تسهیل می‌کند. ماهیت بازاریابی صنعتی را می‌توان ، خلق ارزش برای مشتریان ، به وسیله ارائه کالاها و خدماتی دانست ، که نیازهای کلی و خواسته های آنها را تحقق می‌بخشد.

 

 

به تعریف ساده و جامع ،  فرآیند کشف ، بررسی خواسته‌های مشتریان صنعتی ، نیازها و الزامات آنها ، به محصولات و خدمات ویژه ، جهت ارتباط موثر ، شیوه‌های توزیع ، قیمت‌گذاری ، خدمات پس از فروش ، متقاعد کردن بیشتر و بیشتر مشتریان ، برای استفاده مستمر از این محصولات و خدمات ، را بازاریابی صنعتی می‌نامیم . این نوع بازاریابی ، در مقایسه با بازاریابی مصرفی،  تفاوتهایی دارد که اینگونه ، می‌توان بدان اشاره کرد.

 

 اول اینکه ، گرچه در بازاریابی صنعتی ، همانند بازاریابی کالاهای مصرفی ، نیاز به شناخت هدف بازار  و تشخیص نیاز این بازارها و طراحی محصولات و خدمات مناسب ، برای تامین خواسته‌های بازار وجود دارد ، ولی باید توجه کرد ، که در مقایسه با بازاریابی مصرفی ، بازاریابی صنعتی در حوزه مدیریت عالی قرار دارد.

 

در بازاریابی صنعتی ، نقش خصوصیات و ویژگیهای محصول ، خیلی مهم و حیاتی است و  از آن مهمتر ، نوع تبلیغات و استراتژی آن است ، استفاده از اپراتور ارسال انبوه پیامک به همراه  پنل اس ام اس و پنل پیامک ، برای عرضه کنندگان ، مهمترین عامل پیشرفت و ترقی حساب میشود ، زیرا سرویس پیام رسون ، تخصص خاصی در جمع آوری اطلاعات از نوع خواسته ها و نیاز های مشتریان دارد ، عرضه کنندگانی ، که خصوصیات مورد نظر مشتریان را تامین نکنند ، مورد انتخاب قرار نخواهند گرفت.

در مقایسه با بازاریابی مصرفی ، قیمت در بازاریابی صنعتی  ، نقش جداگانه‌ای دارد. در بعضی موارد مشتریان صنعتی حاضرند ، قیمت بیشتری بدهند  ولی در عوض ، از تحویل به موقع و کیفیت محصولات و خدمات آن اطمینان حاصل کنند و حتی در موارد دیگری ، مثل مناقصه‌های خرید ، نقش قیمت پراهمیت‌تر می‌شود. در بازاریابی صنعتی ، بازاریاب باید به این نکته واقف باشد که ، تقاضای کالاهای صنعتی ، از تقاضای مصرف کننده نهایی ناشی می‌شود ، یعنی تقاضا برای یک محصول ، بستگی به نحوه استفاده از آن ، در ارتباط با محصولات دیگر دارد. گاهی بازاریاب صنعتی سعی می‌کند با تبلیغات ، تقاضای مشتری نهایی را تحریک کند ، تا تقاضا برای کالاهای صنعتی خودرا افزایش دهد.

 

بازاریابی مصرفی 

مفهوم کلی بازاریابی مصرفی یا Business to Customer Marketing ،  بسیار ساده است :  

ارتباط میان کسب و کارها با مصرف‌کنندگان نهایی ، با هدف افزایش فروش و توسعه بازار.

مصرف‌کنندگان نهایی ، چه کسانی هستند ؟ هر کسی که کالایی را با هدف مصرف خریداری می‌کند.

این روش بازاریابی ، برای بسیاری از مشاغل  ( کسب و کارهای نوظهور و کوچک ، کسب و کارهای آنلاین) کاربرد داشته و بسیار موثر است .

 

 

...... با ما ، به هدف بزنید .....

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

07137325725**09164900129