سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

پنل اس ام اس و بانک

16 دی 1397 358 0 0

پنل اس ام اس و بانک

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

استفاده از پنل اس ام اس و پنل پیامک یکی از  سریع ترین و  ساده ترین روش ها برای برقراری   ارتباط بین مصرف کنندگان و صاحبان مشاغل  و کسب و کار ها را فراهم می کند . بانکداری ، از این گزینه مستثنی نیست ، در حال حاضر تقریبا هر بانک بزرگ دارای نوعی متون بانکی برای ارائه و معرفی خدمات به مشتریان  است ،

 

 

** نمایندگی پیامک شیراز ** پنل پیامک شیراز ** پنل پیامک پیام رسون **

 

 

متن بانکی برای تعدادی از مشتریان که مایل به حفظ منابع مالی خود هستند ، از محبوبیت بیشتری  برخوردار است  و مانند کارران اینترنت نیاز به اتصال به اینترنت ندارند. با این وجود ، 51  ٪ از کاربران تلفن همراه فکر می کنند که بانکداری تلفن همراه امن نیست و تعداد مشتریانی که از تلفن های همراه ، برای مشاهده تعادل و معاملات در سال استفاده می کنند، تنها 8 ٪ از کل آماراست . 

 

این شک و  تردید در ارتباط با بانکداری پیامکی ،  قابل فهم است  . ترس از ارسال جزئیات حساب توسط پیام های متنی بی اساس است. حتی فقط استفاده از متن به عنوان بخشی از تاکتیک های بازاریابی پیامکی ، هیچ مرجع خاصی را  برای یک حساب ایجاد نمی کند ، بعضی از مشتریان را هنگامی که به امور مالی شخصی خجالت می کشد. می آید، بعضی از مردم همیشه ترجیح می دهند معاملات واقعی در دنیای واقعی خود را داشته باشند.

** ارسال انبوه سیم کارت  ** ارسال بلک لیست **

 

بیشتر افراد ، با سوء استفاده از خدمات سایبری برخورد می کنند ، استفاده از پیام کوتاه یکی از بهترین چیزهایی است که برای بانکداری اتفاق می افتد و به غیر از خدمات بهبود ، به یافته خدمات مشتری می تواند ارائه دهد، همچنین هر چه معامله گران به شما می گویند - به طور بالقوه بسیار امن تر از سایر بانک های نوع خود هستند.

 

در پاسخ به نگرانی های امنیتی ، اکثر بانک ها به تازگی مجموعهای از اقدامات احتیاطی را انجام داده اند که به آنها اجازه می دهد تا کلاهبرداری و سرقت هویت را به حداقل برسانند. مشتریان اکنون یک PIN اختصاص ورود به خت لازن  اسژنشوند تا هر جلسه پیام رسان پیام کوتاه و همچنین نام مستعار برای شماره های حساب را آغاز کند.

 

Wells Fargo، که اولین بانک بود که خدمات را برای همه مشتریان ارائه کرد، حتی کسانی که در بانکی آنلاین ثبت نام نکرده بودند، هدایت می شود. تحقیقات آنها نشان می دهد که مشتریان در حال حرکت در حال بررسی تعادل خود هستند، بنابراین تعدادی از کدهای تخفیف و یا کلمات کلیدی  را که مشتریان می توانند برای دریافت و  انجام معاملات خاص ، از آنها  استفاده کنند ، ارسال کنید..

بانک ها ، شماره حساب ها یا کلمه عبور را ارسال نمیکند وعده 100٪ وبیمه را در صورتی که فعالیت غیرمجاز گارانتی امنیت آنلاین آنها در ظرف 60 روز گزارش شود.

 

بانک های دیگر به مشتریان اجازه می دهند تا با استفاده از یک گ.شی خوشمند، چک را تحویل دهند. هر کس راحت انجام چنین معاملات سطح بالا از راه دور. اما برای کسانی که این انتخاب را می خواهند، پیامک های پیام کوتاه و بانکداری تلفن همراه، زندگی را بسیار ساده تر می کند.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725