سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

پنل اس ام اس و مدارس و آموزش و پرورش

8 آذر 1396 463 0 0

پنل اس ام اس و مدارس و آموزش و پرورش

 

این که آیا شما یک دانشگاه بزرگ یا یک مدرسه ابتدایی محلی هستید، سیستم اطلاع رسانی پیام های کوتاه دانش آموزان را ایمن و به روز نگه می دارد.

کاربری پنل پیام کوتاه شیراز برای ارسال پیام های کوتاه انبوه به هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان و اساتیدشان درکسری از ثانیه آسان و راحت می باشد.

نیاز به یک راه آسان برای ارسال یک پیام مهم برای همه دانش آموزان در اسرع وقت؟ 90٪ متن در 3 دقیقه خوانده میشود! علاوه بر این، مطالعات نشان می دهد که نوجوانان و جوانان پیام کوتاه را به تماس های تلفنی ترجیح می دهند.

 

استفاده از پیام های متنی برای مدارس

چگونه مدارس از پنل پیام کوتاه شیراز و اس ام اس های انبوه استفاده می کنند؟ در اینجا فقط چند راهکار ارائه میگردد.

 

لغو کلاس

هنگامی که کلاس لغو شود، مطمئن شوید که همه دانش آموزان و والدین از این موضوع مطلع شدند، یک پیامک متنی ارسال نمایید.

 

دانش آموزان عزیز: کلاس امروز به دلیل اورژانس برف لغو شده است. از آخر هفته های طولانی لذت ببرید و ایمن بمانید!

 

هشدار اضطراری

در شرایط اضطراری، چند ثانیه هم ارزشمند می باشد و  می تواند تمام تفاوت ایجاد کند: بلافاصله به دانش آموزان و والدین برای اطمینان از ایمنی و امنیت آن ها، هشدار دهند.

 

این آزمایش سامانه سیستم اطلاع رسانی اضطراری است. در صورت بروز حادثه اضطراری، از طریق این شماره، دستورالعمل ها را دریافت خواهید کرد.

 

یادآوری های مهم

دانش آموزان همیشه وقتی که به نقطه پایان می آیند، بهترین نیستند. توقف این موضوع  قبل از ایجاد آن را را با یادآوری پیامک کوتاه انبوه شروع می شود.

قابل توجه همه دانش آموزان: امروز آخرین روز برای سفارش سالنامه است. پس از پایان کلاس برای ثبت نام خود از مرکز دانشجویی دیدن کنید.

 

رویدادهای مدرسه

آیا دانش آموزان و دانشجویان در رویدادهای بزرگ شما حضور کامل ندارند؟ از طریق فرستادن یک متن اس ام اس انبوه آن ها را مطلع سازید.

حمایت از تیم فوتبال دختران ما برای رقابت برای مسابقات قهرمانی کشور! این شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر در زمینه اصلی.

 

چگونه همه را در اختیار داشته باشیم

بکارگیری دانش آموزان برای انجام هر کاری می تواند یک کار نسبتا سخت باشد، اما با سیستم اطلاع رسانی SMS ساده، سامانه پیام کوتاه، آسان است.

دانش آموزان می توانند هشدار مدرسه خود را به سادگی با ارسال یک کلمه کلیدی به 555888 ثبت نام کنند. آنها بلافاصله به هر پیامی که از این کلیدواژه ارسال می کنید، مشترک می شوند.

به علاوه، به راحتی می توانید اطلاعات تماس آن ها را از طریق  ورود به نرم افزار ارسال انبوه پیامک وارد کنید.

چند راه برای اطمینان از اینکه همه پیامهای مهم شما را دریافت می کنید، وجود دارد:

ثبت نام: جمع آوری شماره ی آن ها در فرم ثبت نام مدرسه.

 این یک روش ساده برای دریافت شماره تماس همه افراد در سیستم شما قبل از اولین روز مدرسه است.

گروه ها : دانش آموزان هنگام ایجاد حساب های ایمیل دانشجویی خود شماره همراه خود را ارسال کنند. به راحتی این شماره را به سامانه پیام کوتاه وارد نمایند .

مدارس K-12: سیستم پیام کوتاه خود را در روز اول و در کنفرانس های والدین-معلم راه اندازی کنید. در نظر بگیرید که نامه ای را نیز به والدین نیز ارسال کنید.

پنل پیام کوتاه خود را در وب سایت مدرسه، در مقاله مدرسه، در خبرنامه ها، جلسات هفتگی و در طول اطلاعیه ها ارتقا دهید.

دقیقا مانند یک تکنولوژی صدای جیر جیر؟ شما لازم نیست که باشید.

سامانه پیام کوتاه شیراز با قابلیت استفاده آسان. اگر مشکلی دارید، متخصصان پیام کوتاه همواره در دسترس بوده و برای کمک به شما حاضر هستند.

 

آیا نیازمند یک طرح قیمت گذاری سفارشی یا یک ویژگی خاص برای نیازهای مدرسه خود هستید؟ بدون مشکل به ما بگویید که چه چیزی نیاز دارید و ما خوشحال خواهیم شد تا یک برنامه را با توجه به مدرسه شما آماده کنیم.

پنل پیام کوتاه رایگان جهت تست

اگر برای استفاده از پنل اس ام اس آماده باشید، شما را برای ایجاد یک حساب آزمایشی رایگان تشویق می نمایم.

شما در این سامانه پیام کوتاه می توانید از قابلیت های متفاوت جهت نیل به هدف استفاده نمایید که به صورت انحصاری جهت استفاده شما ایجاد گردیده است:

  1. ارسال انبوه پیامک رایگان به صورت آنلاین با استفاده از آپلیکیشن پیام رسان همراه ما
  2. شما در این سامانه قادر به ارسال اس ام اس انبوه رایگان به تمام مشترکین خود و همچنین دریافت اطلاعات آن ها در هنگام ثبت نام می باشید.
  3. در ضمن شما قادر به مشاهده بازدیدها و همچنین ارسال مجدد پیامک کوتاه برای افرادی که پیام های خود را مشاهده نکردند هستید.
  4. استفاده از اپلیکیشن ارسال انبوه پیام کوتاه با تلفن همراه هوشمند خود سریع و در هر مکان
  5. استفاده از سیستم وب سامانه پیام کوتاه پیام رسون