سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

پیام رسون حامی همایش هفته جهانی کارآفرینی

26 آبان 1397 247 0 0

پیام رسون حامی همایش هفته جهانی کارآفرینی

 

 

 

پنل اس ام اس

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

 

رهبران و بنیانگذاران رشد و بهبود جوامع کارآفرینی 170 کشور ، با تخصص و منابع خود به شبکه سراسری کارآفرینی کمک خواهد کرد.

اندونزی16   نوامبر 2018 :  شبکه جهانی کارآفرینی (GEN) امروز اعلام کرد که راه اندازی  شبکه شتاب ، یک ابتکار برای پشتیبانی از ایجاد ظرفیت و توسعه برنامه برای سازمان های و دولت های پشتیبانی کننده از کارآفرینان است. این اعلامیه به عنوان بخشی از نشست سران کشورهای همسایه، با مقامات دولتی است. کارشناسان سیاست کارآفرینی بیش از 50 کشور در حال بررسی رویکردهای سیاست نوآورانه برای کمک به شرکت های جدید و نوظهور در ضمینه ایجاد اشتغال هستند.

 

 

* پنل پیامک شیراز ** اپراتور تبلیغات صوتی ** نمایندگی پیامک *

* تبلیغات صوتی ** پنل پیامک ** پنل اس ام اس *

 

 

پرفسور سوزان عامت گفت : پیشرفت های ژن جدید یک تلاش جدید هیجان انگیز است تا از قدرت شبکه های منطقه ای و جهانی برای به دست آوردن راه حل های آزمایش شده و معتبر از سراسر جهان به طور مستقیم به تغییرات سازنده ، بنیانگذاران و نوآوران در جوامع در سراسر جهان است.

او همچنین تأکید کرد که شبکه شتاب به هیچ وجه از یک راه حل مناسب برای همه استفاده نخواهد کرد . ای راهکار چیزی نیست که در سیلیکون ولی یا لندن یا مدلیین یا کانزاس سیتی کار می کنیم و آن را به جوامع جدید کارآفرینی تبدیل می کنیم."

 

پشتیبانی شبکه شتاب بهترین رویکرد داده ها به ساخت اکوسیستم و ارتباطات جهانی را اشتراک گذاری میکند. راه اندازی اعضا و بهره برداری از کارشناسان منطقه ای و بین المللی از شبکه های موجود : *1 شبکه جهانی تحقیقات کارآفرینی *2  شبکه جهانی فرشتگان کسب و کار *3  مدیران کشور مادر( ژنرال) و ....

* پیامک صوتی ** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت *

* نمایندگی پنل پیامک ** پیام رسون ** نمایندگی پنل پیامک شیراز *

 

شبکه شتاب ژنرال به عنوان یک شریک در برنامه "رشد مرزها" به عنوان یک همکار در حمایت از آموزش 30 شتاب دهنده در منطقه آسیا و اقیانوسیه فعالیت می کند و اعلامیه ها به زودی برای برنامه های خاورمیانه و آمریکای لاتین با همه طرفداران عمومی و خصوصی دنبال خواهد شد.

 

رئیس GEN، گفت: "با شبکه بی نظیری از رهبران کارآفرینی در هر قاره ،  مستند سازی و اعتبار بهترین شیوه های این گروه بزرگ و متمایز و با تجربه را برای تمرکز بر افزایش ارتباطات با تمام شکل ها و اندازه ها و در هر سطح توسعه در جوامع به اشتراک گذاشته میشود.. ما به جوامع کارآفرینی کمک می کنیم تا یکدیگر را بالا ببریم."

GEN Global  برنامه های متعددی را برای جشن، آموزش و تدوین اکوسیستم، مسابقات، تحقیق و حمایت از سیاست برای افزایش مشارکت در کارآفرینی از کوچکترین مالک شخصی به سران دولت ارائه می دهد.

 

 میلیون ها نفر از طریق GEW و ابتکارات GEN از بیش از 170 کشور ، تعهد خود را به توسعه اقتصادی از طریق کارآفرینی نشان داده اند  ، اما اغلب ابزار یا آموزش را برای عملی کردن اهداف تعیین شده توسط سیاست گذاران ، کارآفرینان و کسانی که از آنها حمایت می کنند ندارند.

 

شبکه جهانی کارآفرینی یک بستر از پروژه ها و برنامه های موجود در 170 کشور را به منظور ایجاد آن برای هر کسی که هر جا برای شروع و مقیاس یک کسب و کار آسان تر می شود ، اجرا می کند . با تقویت همکاری و ابتکارات مرزهای بین کارآفرینان ، سرمایه گذاران ، محققان ، سیاست گذاران و سازمان های حمایت از کارآفرینی ، به منظور ارتقاء اکوسیستم های کارآفرینی سالم تر که باعث ایجاد شغل بیشتر ، آموزش افراد ، تسریع در نوآوری و تقویت رشد اقتصادی می شود .

 

 

ما توان آن را داریم تا صدایتان را به گوش همه برسانیم.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه