سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

چرا بازاریابی ایمیلی به بازاریابی پیامکی نیاز دارد؟

30 آبان 1397 300 0 0

چرا بازاریابی ایمیلی به بازاریابی پیامکی نیاز دارد؟

 

smsreson.info

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

در دوران جوانی و نوجوانی ساخت وب و اینترنت ، بازاریابان دو مسیر اصلی را برای تبلیغات در اختیار مخاطب قرار دادند :

1 * تبلیغات پاپ آپ در وب سایتها

2 * سفارشی کردن ایمیلها برای هر تغییر نام و هر تغییر ایمیل آدرس

 

بازاریابی ایمیلی برای تبلیغات به بازار تلفن همراه نیاز دارد.

 

تبلیغات پیامکی و بازاریابی اس ام اسی ، بازی تبلیغات را به طور قابل توجهی تغییر داده است و در عصر جدید ، که تعامل مبتنی بر مجوز به کار است ، استفاده شده که به موجب آن کاربران باید قبل از اینکه بازاریابی را شروع  کنند ، باید لیست مخاطبین خود تکمیل و آماده کند . تبلیغات و بازاریابی تلفن همراه ، به طور ناخواسته ، زنگ مرگ را برای ایمیل ها به صدا در آورد ، اما این به معنای پایان دادن به بازاریابی ایمیل به طور کلی نیست.

در واقع به یک دلیل ساده ، ایمیل یک عنصر ضروری از هر کمپین بازاریابی پیامکی خوب است و آن هم تلفن های همراه هوشمند است . قبل از اینکه تلفن های هوشمند شروع به جایگزینی تلفن های همراه اولیه کنند ، بازاریابی تلفن همراه محدود به پیام کوتاه و پیامک متنی بود . در حال حاضر طبق آمار ، 48 ٪  از ایمیل ها در تلفن همراه خوانده می شود ، 30 ٪  از مصرف کنندگان ، ایمیل خود را صرفا با گوشی های هوشمند خود می خوانند.

 

* پنل پیامک شیراز ** پنل پیامک ** اپراتور تبلیغات صوتی *

دسترسی به ایمیل ها با  تلفن همراه ، به عنوان یک روش به کار برده میشود و  بیشتر مردم برای خواندن ایمیل از تماس های تلفنی استفاده می کنند . در درجه اول محبوب ترین فعالیت در تلفن های همراه ، برای کاربران برسی ایمیل ها با گوشی های هوشمند شان است ، که طبق آمار گرفته شده ، این رقم 70 ٪  اعلام شده است.

 

 

شاید بپرسید که ، این همه کمپین های بازاریابی تلفن همراه برای چیست ؟ خبر خوب این است که بسیاری از این ایمیل ها تجاری هستند و حتی بهتر ، در واقع آنها نتایج را بررسی و به دست می آورند ، 56٪ از مصرف کنندگان با استفاده از گوشی های هوشمند خود ، خریدشان را انجام میدهند و  این کار را در پاسخ به پیام ارسالی از طریق ایمیل انجام دادند.

 

استفاده از ایمیل و پیام کوتاه در کنار یکدیگر ، برای تبلیغات و بازاریابی میتوانند انواع مختلفی از کسب و کارها را در کانال های مختلف  ، تحت پوشش خود قرارداده و آنها را بطور خاص و ویژه پشتیبانی کنند .

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725