سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

استراتژی بازاریابی ارجاعی

20 فروردین 1398 253 0 0

پنل اس ام اس و استراتژی بازاریابی ارجاعی

 

 

پنل پیامک

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

امروز بعد از یک دهه کار مفید و مستمر و با بررسی و تحقیقات کارشناسان و محققان مجرب  smsreson.info برایشان مشخص شد که بعد از پنل اس ام اس و پنل پیامک  ، بازاریابی ارجاعی یا (Referral Marketing)  یکی از بهترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات است که ، یک شرکت در طول حیات خود می‌تواند ، از آن استفاده کند.

 

این نوع بازاریابی ، از روش‌های بسیار مؤثر بازاریابی است ، زیرا مردم به نظر اطرافیان ، دوستان ، افراد مشهور جامعه ، افراد خانواده یا ستارگان شبکه‌های اجتماعی،  بیشتر از تبلیغات مستقیم اطمینان دارند و به آن‌ها راحت‌تر اعتماد می‌کنند. در واقع اهمیت این موضوع را زمانی می‌توان به شکلی روشن‌تر متوجه شد ، که گاهی اوقات خودمان هم برنامه‌های تلویزیونی و حتی لباسی که می‌پوشیم را تحت تأثیر اطرافیانمان انتخاب کرده‌ایم.

 

تأثیرگذاری بازاریابی ارجاعی

بازاریابی ارجاعی از جمله قوی‌ترین روش‌های بازاریابی است که ، پنل پیامک شیراز و پیام رسون ، آنرا پشتیبانی و خدمات رسانی میکنند .

 

دلیل موفقیت این نوع بازاریابی را در ادامه ، به شما خواهیم گفت :

 

1 * دقت در هدف‌گیری

 اگر تا به حال از بسترهای تبلیغاتی ،  Google Adwords و Facebook Ads امروز استفاده کرده باشید ، احتمالاً دیده‌اید که چطور ،  پول شما در جلوی چشمانتان به سرعت کم و کمتر می‌شود .

دو دلیل برای یک کمپین موفق وجود دارد ، پیام مناسب و هدف‌گیری دقیق مخاطبین ، که  بازاریابی ارجاعی هردو را در بر ، میگیرد .. بازاریابی ارجاعی ، در انتخاب مخاطبین ، با هدف گیری بسیار دقیق عمل می‌کند و دلیل آن این است که مشتریان شما ، دوستان و اطرافیان خود را به خوبی می‌شناسند و پیام و مطلب مورد نظر شما را را به افرادی منتقل می‌کنند ، که به آن محصول یا خدمات نیاز دارند ،  بنابراین پیام کمپین شما بسیار مؤثرتر از روش‌های دیگر بازاریابی به مخاطبین شما منتقل می‌شود.

 

2 * فاکتور اعتماد :

  اعتماد از مرحله انتخاب تا خرید برای مشتری نقش بسیار کلیدی را ایفا می‌کند. این موضوع در حدی است که اگر ما به کسی اعتماد نداشته باشیم ، حتی به حرف‌هایش هم گوش نمی‌دهیم چه برسد به این که بخواهیم از او خرید کنیم. بد نیست برای درک بهتر این موضوع ، به یاد بیاورید ، که فروشنده‌ای قصد فروختن کالایی را به شما داشته و شما هیچ اعتنایی به حرف‌های او نداشته‌اید ، آیا از او خرید کردید و خرید شما خرید مطمئنی بود؟

 

در بازاریابی ارجاعی ،  دعوت به مشارکت و خرید  ، معمولاً از طرف افرادی است که شما اطمینان زیادی به آن‌ها دارید ، مثلاً اگر یک خواننده معروف یا یک آرایشگر  ، در یکی از شبکه های اجتماعی  ، خدماتی را در زمینه‌ای که به آن نیاز دارید ، به شما معرفی کند ، طبیعتاً شما اعتماد بیشتری به پیشنهاد او خواهید داشت. تحقیقات نشان داده‌اند که این نوع از تبلیغات ، اگر توسط متخصصین و افرادی که مشتریان به آن‌ها اطمینان دارند ، منتشر شوند  بسیار بیشتر مورد اعتماد واقع شده و موفق‌ترند.

 

به یاد داشته باشید که بازاریابی ارجاعی فقط محدود به دوستان و خانواده فرد نیست ، بلکه هر منبعی که فرد به آن‌ها اعتماد دارد ، می‌تواند در این راه به ما کمک کند پس حالا وقت پرسیدن این سؤال است که فرد به چه منابعی اعتماد دارد؟

خانواده و دوستان

منتشر کنندگان اخبار

بررسی‌ها و نظراتی که به صورت آنلاین منتشر می‌شوند.

نظر افراد تأثیرگذار (بلاگرها، ستارگان شبکه‌های اجتماعی

مشتریان قبلی

گواهی نامه‌ها

3 *  دست یابی و شتاب‌دهی

 قبلاً اگر می‌خواستید به یک مصرف‌کننده دست پیدا کنید ، این دست‌یابی کار ساده‌ای نبود . دست‌یابی صرفاً از طریق مواجهه مستقیم با افراد یا نهایتاً با تماس تلفنی به دست می‌آمد. اما امروزه کسی که درشبکه‌های اجتماعی دنبال کنندگان زیادی دارد ، می‌تواند به سادگی و با یک نقد برای یک محصول موفقیت یا در طرف دیگر، شکست را به همراه داشته باشد .

بازاریابی انحصاری ، از محبوبیت اخیر سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و .... . ایده بازاریابی اثرگذار ، این است که کاربران رسانه‌های اجتماعی با داشتن بازار مجوز محصول یا سرویس از طرف یک نام تجاری باشد. با انجام این کار ، شرکت‌ها امیدوارند که مخاطبان را ، که مسئولان رسانه‌های اجتماعی هستند ، به دست آورند .

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

07137325725**09164900129