سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

بازاریابی پیامکی کافی شاپ

27 بهمن 1397 80 0 0

 

بازاریابی پیامکی کافی شاپ

 

پیام رسون

 

متن از پنل اس  ام اس شیراز

امروزه ، تقریبا همه افراد دارای تلفن همراه هستند و به طور میانگین 150 مرتبه ، در روز موبایل خود را چک می کنند . در ایران ارسال ایمیل های تبلیغاتی شاید خیلی مناسب نباشد و کارایی مناسبی نداشته باشد ، اما استفاده از ، پنل اس ام اس و پنل پیامک ، برای تمامی کارهای  بازاریابی و تبلیغاتی ، بسیار موثر واقع می شود ، چرا که طبق آمار 98 ٪ از پیامک های تبلیغاتی توسط افراد دیده می شوند ،  بنابراین مشتریان شما حتما به پیام کوتاه درباره ی ، یک کافی شاپ  به شما توجه خواهند کرد.

 

 

 

** پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک ** تبلیغات صوتی **

 

 

 

چگونه از بازاریابی پیامکی برای کمک به کافی شاپ خود استفاده کنید ؟

 

وقتی صحبت از بازاریابی برای کافی شاپ می شود رقابت در این حوضه کمی سخت است . عوامل زیادی باید دست به دست هم می دهند تا یک کافی شاپ خوب برپا شود از جمله عواملی مثل مکان، راحتی، قیمت و کیفیت همه می توان تاثیر زیادی داشته باشند.اگر کافی شاپ شما همه ی این مزایا را داشته باشد تا زمانی که کسی از آن خبر ندارد چطور به کافی شاپ شما مراجعه کنند.

 

با استفاده از یک پنل پیامک و سامانه ارسال پیامک به خوبی می توانید نام خود را بر سر زبان ها بیندازید. استفاده از پنل پیامک و ارسال یک پیامک هزینه خیلی کمتری نسبت به چاپ و پخش تراکت های تبلیغاتی دارد و بسیار تاثیر آن بیشتر است . شما با ارسال یک پیامک در محدوده مورد نظر خود می توانید مشتریان خود را به سمت کافه خود بکشانید و همچنین از افراد بخواهید که به اشتراک پیامکی شما بپیوندند. سعی کنید از ارسال زیاد و بی موقع پیام خوداری کنید تا باعث ایجاد مزاحمت نشود.

 

 

** ارسال بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت ** پیام رسون **

 

 

بازاریابی پیامکی برای کافی شاپ

خوشبختانه این فرصت بسیار خوب برای شما وجود دارد که با داشتن یک پنل اس ام اس بتوانید کافی شاپ خود را تبلیغ کنید. استفاده درست از اس ام اس و تهیه یک پنل پیامکی مناسب می تواند در جذب مخاطب تاثیر خیلی زیادی داشته باشد و همانند شبکه های اجتماعی باعث جذب هر چه بیشتر آنها شود.

برای اینکه بتوانید اس ام اس بهتری به مشتریان خود بدهید شما را با چند روش مناسب جهت ارسال اس ام اس برای کافی شاپ آشنا می کنیم.

اجازه دهید مشتریان شما پیشنهادها و انتقادات خود را از طریق پیام به عنوان نظر سنجی با شما در میان بگذارند.

یک باشگاه اعضا ایجاد کنید و به افرادی که عضو این باشگاه می شوند پیشنهاد های منحصر به فردی اراعه نمایید.

از تخفیف های مدت دار استفاده کنید ارسال پیامک تبلیغاتی مدت دار باعث ترغیب شدن مشتری و در نتیجه مراجعه بیشتر به کافی شاپ شما می شود.

اگر محصولی را به منوی خود اضافه می کنید با استفاده از یک پیامک تبلیغاتی مشتریان خود را از آن آگاه کنید.

ممکن است ، بخواهید در کافه خود از موسیقی زنده یا یک نمایش یا یک مراسم جشن برگزار کنید ، می توانید با ارسال پیامک به مشتریان خود آن ها را با خبر سازید

برای خوشحال کردن بیشتر مشتریان خود ، می توانید از پیامک تبریک تولد استفاده کنید. این کار باعث صمیمیت و احساس خوب بین مشتری ها می شود.

 

 

ما اینجا هستیم تا بهترین ها را پیش رویتان بگذاریم .

09164900129**07137325725

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه