سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 37325725

معرفی بهترین شیوه های بازاریابی پیامکی با سامانه پیام کوتاه شیراز

9 آبان 1396 304 0 0

بازار یابی پیامکی سامانه اس ام اس شیراز

 

 

معرفی بهترین شیوه های بازاریابی پیامکی با سامانه پیام کوتاه شیراز

 

بازاریابی SMS،که به عنوان بازاریابی پیامک متنی نیز شناخته می شود، می تواند راهی قدرتمند برای رسیدن به مشتریان باشد. اما قدرت بزرگ، مسئولیت های بزرگی نیز به همراه می آورد.

شما قادر به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی از طریق پنل اس ام اس شیراز می باشید اما تعدادی از مخاطبین دریافت اس ام اس های تبلیغتی را غیرفعال یا به اصطلاح بلاک کرده اند شما می توانید از هر دو روش وارد شوید ارسال به تمامی کاربران با خطوط عادی و سپس ارسال به شماره های بلک لیست و یا مسدودی با شماره های خدماتی. اما لازم است که در استفاده از خطوط خدماتی سامانه پیام کوتاه شیراز به نکات زیر توجه نمایید.

شما برای استفاده از خطوط خدماتی اس ام اس نیاز به رضایت مشتریان خود دارید و جهت استفاده و گرفتن بازدهی کسب و کار شما از این شیوه بسیار کارامد و مفید نیاز به رعایت قوانین زیر دارید.

پس از این 7 دستورالعمل بازاریابی اس ام اسی، اطمینان حاصل شود که شما در قانون باقی بمانید، به دستورالعمل های صنعت پیوستگی داشته باشید، و به مشتریان خود احترام بگذارید.

1. موافقت دریافت از سامانه اس ام اس

قبل از ارسال تبلیغات پیامکی انبوه باید رضایت داشته باشید. بدون رضایت، شما در معرض خطر جریمه سنگین (در صورت ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست)، آسیب رساندن به نام تجاری خود و آزار دادن مشتریان خود هستید. با این رضایت ، کمپین بازاریابی پیامکی شما قانونی خواهد بود و پاسخی عالی به شما خواهد داد تا به مشتریانی که میخواهند پیامهای شما را دریافت کنند ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی داشته باشید.

پنل پیامک شیراز همواره در این راه همگام و همراه شما می باشد.

به چه چیزی رضایت را می دهند و چگونه باید این کار انجام پذیرد؟مشتریان با ارسال پیامک کلید واژه به شماره پیامکی شما (مثلا "متن 1 به 555888 برای دریافت متون ما") رضایت خود را برای دریافت متون به شما اعلام می نمایند.

اگر واردات مخاطبین را به صورت دستی انجام می دهید، ابتدا باید برای ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی رضایت صریحی داشته باشید که هر دو گفته یا نوشته شده باشد.که این کار برای پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی برای مثال یادآوری ملاقات یا یک پیام غیر تجاری لازم نمی باشد.

 

2. تناوب ارسال پیامک در سامانه اس ام اس

از ارسال بیش از حد پیامک خودداری نمایید که این کار موجب نارضایتی مشتریان و پرشدن صندوق دریافت آن ها با پیامک های تبلیغاتی شما می گردد. به طور متوسط ماهیانه 3-4 بار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی انجام دهید.

همچنین،سعی کنید در راستای مشتری مداری تناوب ارسال پیامک های تبلیغاتی خود را به مشتریان خود اعلام نمایید.

3. غیرفعال سازی دریافت از سامانه اس ام اس

مشترکین شما  می دانند که می توانند در هر زمانی از این پیام ها خودداری کنند، 

در کمپین های تبلیغاتی پیامک متنی  خود سعی کنید اس ام اس های شما، "متوقف کردن متن برای لغو اشتراک" را شامل شود. با اطلاع دادن به مشتریان،آن ها می توانند پیامک های تیلیغاتی شما را در هر زمان متوقف کنند،و شما با این کار اعتماد و اطمینان را ایجاد می کنید.

4.زمان مناسب ارسال پیامک انبوه در سامانه اس ام اس

متون را فقط در طول ساعات کاری ارسال کنید. آیا از ارسال پیامک انبوه بازاریابی در ساعت 3 صبح استقبال می کنید؟ مشتریان ارزشمند شما نیز استقبال نخواهند کرد.

متون خود را در ساعات کاری معقول نگه دارید تا برای مشتریان خود آزاردهنده نباشید. علاوه بر این، در مورد مشتریان پیام کوتاه زمانی وجود دارد که آن ها نمی توانند بلافاصله بر روی پیشنهاد شما عمل کنند. این عقل و حس مشترک است.

5.متن مناسب پیامک در سامانه اس ام اس

متن اس ام اس مانند یک بزرگسال است. وسوسه انگیز است که به "متن" بپردازید،سعی کنید متن پیام کوتاه در عین خلاصه بودن سرشار از حس احترام و ارزش گزاری به مخاطبتان باشد.

6. ارزش گزاری در سامانه اس ام اس

تمامی متون پیامکی خود را ارزشمند سازید چرا که مشتریان به شما اجازه ارسال داده اند و شما باید چیزی ارزشمند را به آن ها پیشنهاد دهید.

آنها را هر هفته با یک آگهی مبهم و بی ارزش آزار ندهید. در عوض، مطمئن شوید که هر اس ام اسی تبلیغاتی زا که ارسال میکنید ارزشش را داشته باشد. تخفیف، صرفه جویی منحصر به فرد، اعلامیه های مهم، هشدارهای رویداد، و اطلاعات مفید همه موارد با ارزش برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان خود هستند.

اگر شما ارزش های خود را برای مشتریان خود ارائه نمی کنید، هیچ چیز مانع از تمایل آنها برای متوقف سازی ارسال وجود ندارد.

7.پایبندی به قانون در سامانه اس ام اس شیراز

لازم به ذکر است که اپراتور های پیامک در این مورد سازمان نظارتی خاصی را ایجاد نموده است تا از ارسال پیام تبلیغاتی به کاربران بلک لیست خودداری شود پس دقت نمایید که در صورت تخطی ملزم به پرداخت جریمه به این سازمان می باشید پس در صورتی با این قوانین آشنایی کافی ندارید مشاورین و خدمتگزاران شما در پنل اس ام اس شیراز (پیام رسون) همراه و همگام شما در این راه می باشند و تمامی راهکار ها  و روش های نوین تبلیغاتی را جهت گرفتن حداکثر بازدهی پیش روی شما قرار می دهند.