سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 071 - 91009091

5 روش برای حفظ مشتریان قدیمی

4 دی 1397 340 0 0

5 روش برای حفظ مشتریان قدیمی  

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

اگر شما لیست قابل توجهی از مخاطبین را با استفاده از بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی جمع آوری کردید ، اما در مورد حفظ آنها اطلاعات چندانی ندارید ما شما را در این امر یاری میکنیم . ایجاد لیست مخاطب یک چیز است ، اما نگه داشتن آن چیز دیگری است ! پنج مورد از بهترین شیوه های حفظ لیست مخاطبین بازاریابی پیامکی ، برای شما انتخاب شده ، که از آنها در مبارزات بازاریابی پیام کوتاه بهره ببرید : 

 

 

** پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک شیراز **

 

 

 

1 * اختلال مثبت

 

بعضی از مخاطبین ، به نظر می رسد هر روز در تلفن های خود هستند و در حالی که با  تبلیغات پیامکی بمباران می شود ،  هرگز مطالب سرگرم کننده ای مانند : دریافت پیشنهاد منحصر به فرد ، کوپن ها  و بن تخفیف از طریق پیامک متنی دریافت نمیکنند ، اطمینان حاصل کنید که شما به مشتریانی تخفیف می دهید که فقط از طریق تلفن های خود ، بن تخفیف یا درصد تخفیف را دریافت کرده اند . اکثر مردم برای 10٪ تخفیف جهت تعویض روغن خودرو و یا هشدار در مورد تاریخ و زمان فروش بزرگ با 50 % OFF ، خوشحال خواهند شد .

 

 

 

2 * تحقیقات بازار

 

همانطور که برای بیشتر چیزها ، قبل از انجام آن  تحقیقات و بررسی کمی انجام می شود ، مقداری از زمان این تحقیقات  را با یادگیری آنچه که مشتریان شما میخواهند بگذارید و صرف کنید ، کاهش دهید ، قطعا به میزان قابل توجهی به شما در  استراتژی بازاریابی تلفن همراه، کمک خواهد کرد و بسیار موثرتر است . یاد بگیرید چه چیزی در گذشته کار کاربرد داشته و چه چیزی بی فایده بوده است ، آنچه مشتریان شما دوست دارند و اطلاعات مفید دیگری که شما و تیمتان به دست آورده اید ، برای جلب رضایت مصرف کننده ، استفاده کنید.

 

 

** پیامک صوتی ** تبلیغات صوتی ** پیام رسون **

 

 

3 * منطقه زمانی و زمان بندی

 

موفقیت کمپین های بازاریابی تلفن همراه با توجه به زمان بندی و مناطق زمانی حتمی است ! علاوه بر تحقیق در مورد بهترین زمان ها برای ارسال پیامک های تبلیغاتی  ، از مناطق زمانی مشتری مطلع شوید . ارسال پیام ها در ساعت 6 صبح جمعه یا 12 شب در یک روز دیگر به شما کمک نخواهد کرد که لیست پیامکی خود را ارتقا دهید و یا  پیشنهادات تخفیف را ارسال کنید . مشتریان از آگاهی منطقه زمانی قدردانی خواهند کرد که رابطه شما را با آنها تقویت می کند و حتی از طریق بررسی مشتریان مثبت به گسترش نام تجاری خود کمک می کند.

 

 

 

4 * سهولت تجربه تلفن همراه

همیشه احتیاجی به هشدار پیام های متنی که نیاز زیادی به زمان و یا استفاده از دستگاه های خارجی نیست . به عنوان مثال ، تعداد کمی از افراد علاقه مند به کوپن هایی هستند که باید چاپ کنند ، مخصوصا اگر آنها دسترسی آسان به چاپگر نداشته باشند . یک کمپین پیام رسان متناسب ایجاد کنید و با استفاده از ارسال معاملات و تخفیف ها با استفاده از  بارکد ها و اسکن آسان در ثبت نام برای مخاطب ، دیگر نیازی به کارهای اضافی نیست .

 

 

 

5 * نرخ مشارکت مشتری

 

در نهایت ، کمپین ها و استراتژی های بازاریابی موفق با پنل اس ام اس و پنل پیامک ،  شامل نظارت بر نرخ لغو مشتری است . به آن کاری که مشغول بودید و منافع مشتری توجه داشتید ، و همچنین آنچه که کار نمی کرد و منجر به اختیارات می شد ، نگاه کنید . این بخش مهمی از کمپین تبلیغاتی اس ام اسی  بعدی شماست ، بنابراین فراموش نکنید که چشم انداز به روی نرخ ها را حفظ کنید .

 

این نکات را در ذهن داشته باشید و ببینید آیا کمپین بازاریابی پیام کوتاه بعدی شما پیش از یک سال گذشته شما نیست ! موفق و خلاق باشید .

 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

091654900129**07137325725